Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Plan Warsztatów 2014

Plan Warsztatów 2014

Zrzeszenia Montażystów Stolarki zaprasza właścicieli firm handlowo-montażowych oraz firm produkcyjnych do udziału w Warsztatach Handlowych Stolarki, które organizować będziemy pod patronatem Muratora i Zrzeszenia Montażystów Stolarki, a przy wsparciu czołowych firm branży stolarki budowlanej od stycznia do czerwca 2014 roku.

Zadaniem Warsztatów Handlowych jest pokazanie nieuchronności zmian, jakie zachodzić będą na rynku dystrybucji stolarki budowlanej i wskazanie zasadniczych elementów, od których zależeć będzie w najbliższych latach powodzenie w sprzedawaniu stolarki na polskim rynku. Kluczowe dla tego powodzenia będzie wykształcenie profesjonalnych kadr sprzedawców, którzy będą potrafili być doradcami technicznymi dla klientów, ale też ich rzeczywistymi partnerami we właściwym doborze produktów stolarki budowlanej i techniki osłonowej. Dzięki zgromadzeniu najlepszych trenerów branżowych, wsparciu najważniejszych mediów budowlanych oraz czołowych firm tej branży prowadzimy cykl Warsztatów, a dalej wykładów internetowych, by dać szanse na podniesienie kwalifikacji zawodowych sprzedawców stolarki. Każdego właściciela firmy, który chciałby podnieść stan swojej wiedzy w tym zakresie i oficjalnie potwierdzić kwalifikacje swoich sprzedawców, zachęcamy do uczestnictwa w jednodniowych Warsztatach na wybranych targach budowlanych i na seminariach.

Aby zapewnić sobie miejsce na seminarium (ilość miejsc ograniczona), można przesłać na e-mail Zrzeszenia (sekretariat@montaze.info.pl) informację o chęci udziału. Wówczas miejsce na seminarium będzie dla Was zarezerwowane. A oto lista imprez targowych, na których planujemy zorganizowanie lokalnego seminarium. Tam, gdzie będziemy obecni również ze stoiskiem ZMS – punktem konsultacyjnym dla montażystów, dopisaliśmy skrót (RKM).

  • Sosnowiec – Sibex (RKM) – 21-23.02 (Warsztaty 22.02)
  • Poznań – Budma (RKM) – 11-14.03. (Warsztaty 12.03)
  • Wrocław – Tarbud – 29.03
  • Kielce – DOM 2014 (RKM) – 11-13.04. (Warsztaty 11.04)
  • Gdańsk – Uczelnia – 26.04
  • Bydgoszcz – Gryf-Bud – 9-11.05 (Warsztaty 9.05)
  • Lublin – Uczelnia – 24.05.

Lista Warsztatów Handlowych Stolarki nie jest ostateczna i może być wciąż aktualizowana. Aktualna lista i bliższe informacje o Warsztatach znaleźć można na stronie: www.AkademiaStolarki.pl

Dla firm produkcyjnych i handlowych, które chciałyby zorganizować indywidualnie Warsztaty Handlowe dla swoich sprzedawców lub dilerów współpracujących, istnieje taka możliwość, po wcześniejszym domówieniu warunków organizacyjnych z biurem Zrzeszenia.

Więcej informacji można uzyskać pisząc na e-mail: sekretariat@montaze.info.pl lub dzwoniąc do Biura Zrzeszenia (22) 115 93 94.