Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Warsztaty Handlowe Stolarki

Warsztaty Handlowe Stolarki

Po Pikniku Montażowym w Kazimierzu, po programie Mistrzowie Montażu i cyklu Regionalnych Konsultacji Montażowych przyszedł czas w Akademii Stolarki na specjalistyczne Warsztaty dla właścicieli firm handlowo-usługowych i dla sprzedawców.

Warsztaty Handlowe to przede wszystkim cykl spotkań z najlepszymi w tej branży specjalistami od marketingu i sprzedaży. Na żywo spotykać się oni będą z właścicielami firm, by wyjaśnić im jaka jest przyszłość rynku stolarki w Polsce i jak się na nim odnaleźć. Na konkretnych przykładach z życia pokażą jak więcej sprzedawać i jak więcej zarabiać. Wykładowcy i trenerzy na Warsztatach to ludzie z ogromną praktyka sprzedażową, kierujący dużymi zespołami handlowymi, którzy w swoim życiu niejedno okno już sprzedali i niejedną sieć sprzedaży zbudowali. Dzisiaj służą swoją wiedzą i doświadczeniem tym wszystkim, którzy zechcą z tej wiedzy skorzystać. Co więcej trenerzy Warsztatów będą na co dzień do dyspozycji wszystkich, którzy zdecydują się na przeprowadzenie zmiany w swojej Firmie.

A podstawowa zmiana polegać ma na docenieniu pracy sprzedawców – ludzi, którzy mają bezpośredni kontakt z klientami. Jeśli sprzedawca otrzyma odpowiednie narzędzia sprzedażowe, jeśli będzie posiadał odpowiednią wiedzę techniczną, wtedy jest szansa, że stanie się dla klienta doradcą technicznym, partnerem i przewodnikiem po skomplikowanym świecie stolarki budowlanej. Tylko taki sprzedawca będzie miał szansę stworzyć team z dobrym montażystą, by wspólnie przekonać klienta do swojej najlepszej dla niego oferty i do polecenia Firmy innym inwestorom. Trenerzy Warsztatów Handlowych dostarczą sprzedawcom podręczniki i video-wykłady, by mogli codziennie podnosić swoja wiedzę i umiejętności. A już wyłącznie od nich samych zależy czy z tej wiedzy zechcą skorzystać i nauczyć się: jak być lepszym sprzedawcą - doradcą. Najlepsi handlowcy wyróżnieni zostaną oficjalnymi dyplomami Profesjonalnego Sprzedawcy – Doradcy Technicznego. Punkty handlowe, w których będą zatrudnieni polecane będą klientom w całej Polsce przez najważniejsze media budowlane.

Aby wziąć udział w Warsztatach Handlowych Akademii Stolarki wystarczy zgłosić swój udział w biurze ZMS na e-mail: sekretariat@montaze.info.pl. Aby skorzystać z video-wykładów wystarczy wejść na stronę www.AkademiaStolarki.pl . Dzięki sponsorom Akademii udział w zajęciach oraz korzystanie z materiałów jest całkowicie BEZPŁATNE, tym bardziej więc warto z nich skorzystać.

Pierwsze Warsztaty Handlowe odbędą się pod koniec stycznia w Warszawie, kolejne pod koniec lutego w Sosnowcu, a następne w połowie marca w Poznaniu. Poza tym z Warsztatami obecni będziemy w Krakowie, w Gdańsku, w Bydgoszczy, w Kielcach w we Wrocławiu. Szczegółowy harmonogram i aktualne informacje znajdziecie na stronie Akademii oraz na Facebooku. Zapraszamy.