Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Ogólnopolski Turniej Montażystów

Ogólnopolski Turniej Montażystów

Wszystkich sprzedawców i montażystów zainteresowanych zasadami poprawnego montażu okien energooszczędnych zapraszamy wraz z osobami towarzyszącymi na kolejny Turniej Montażowy na warszawskim Torwarze w dniach 15-16 października 2011.

W trakcie targów budowlanych MuratorEXPO – Budowa – Remont – Dom i Wnętrze, organizowanych w weekend 15-16 października w Warszawie na Torwarze, przeprowadzimy pokazowy Turniej Montażowy. Przez obydwa targowe dni w godzinach 11.00 – 16.00 zaproszone ekipy – członkowie Zrzeszenia Montażystów Stolarki, zaprezentują swoje własne sposoby na montaż okien poza murem, w warstwie ocieplenia.

Pokazom towarzyszyć będzie omawianie poszczególnych etapów montażu oraz bezpośrednie konsultacje specjalistów z firm-Partnerów programu edukacyjnego Mistrzowie Montażu (Drutex SA, Selena SA, G-U Polska oraz VBH Polska). W sobotnie południe odbędzie się również na Torwarze seminarium nt. montażu warstwowego prowadzone przez ekspertów Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Na targach funkcjonować będzie także punkt informacyjny Zrzeszenia, na którym dowiedzieć się będzie można o działalności tej nowej Korporacji Zawodowej, o warunkach przystąpienia do niej oraz korzyściach jakie przewidywane są dla osób zrzeszonych.

Jeżeli chcielibyście Państwo otrzymać więcej szczegółów na temat Turnieju na Torwarze, prosimy o e-mail na adres:  ekspert@montaze.info.pl .

Zapraszamy do Warszawy w piątek lub sobotę – 15-16 pażdziernika.

Galeria zdjęć: