Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę

Ejot

EJOT jest średniej wielkości grupą przedsiębiorstw działających w dziedzinie technologii połączeń. Firma zatrudnia obecnie ponad 2500 pracowników w 31 krajach. EJOT jest globalnym dostawcą elementów łączących dla przemysłu (w szczególności motoryzacji) i budownictwa. Stosowane w firmie technologie to: obróbka plastyczna

EJOT jest średniej wielkości grupą przedsiębiorstw działających w dziedzinie technologii połączeń. Firma zatrudnia obecnie ponad 2500 pracowników w 31 krajach.

EJOT jest globalnym dostawcą elementów łączących dla przemysłu (w szczególności motoryzacji) i budownictwa. Stosowane w firmie technologie to: obróbka plastyczna na zimno, obróbka cieplna, powierzchniowa, zgrzewanie oraz obróbka wtryskowa wspierane o takie o takie procesy jak: kontrola jakości produktu do poziomu 10 ppm, „czystość techniczna” wg. VDA19, ISO 16232 część 1-10. EJOT posiada certyfikaty ISO TS 16949, ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 50001.

Strategią firmy jest ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii. Na liście odbiorów EJOT znajdują się znane światowe marki.

Galeria zdjęć: