Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » O Zrzeszeniu » Partnerzy Zrzeszenia

Partnerzy

 • Ejot

  EJOT jest średniej wielkości grupą przedsiębiorstw działających w dziedzinie technologii połączeń. Firma zatrudnia obecnie ponad 2500 pracowników w 31 krajach.

  EJOT jest globalnym dostawcą elementów łączących dla przemysłu (w szczególności motoryzacji) i budownictwa. Stosowane w firmie technologie to: obróbka plastyczna na zimno, obróbka cieplna, powierzchniowa, zgrzewanie oraz obróbka wtryskowa wspierane o takie o takie procesy jak: kontrola jakości produktu do poziomu 10 ppm, „czystość techniczna” wg. VDA19, ISO 16232 część 1-10. EJOT posiada certyfikaty ISO TS 16949, ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 50001.

  Strategią firmy jest ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii. Na liście odbiorów EJOT znajdują się znane światowe marki.

 • Vikking

  Firma P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o. została założona w 1991 r. i od tego czasu realizuje swą misję, jaką jest produkcja najwyższej jakości kompozytowych drzwi wejściowych, o walorach estetycznych oraz użytkowych spełniających najsurowsze wymagania klimatyczne. Od niedawna firma rozszerzyła zakres działalności i wprowadziła na rynek okna wykonane w technologii Real Wood – odporne i łatwe w utrzymaniu jak stolarka PCW, a wyglądem do złudzenia przypominające drewno.

  Dewizą firmy jest hasło „to, co dla innych jest nietypowe, dla nas jest standardem”, dlatego stolarka Vikkinga to produkty dla najbardziej wymagającego klienta, który doceni ich najwyższą klasę zarówno jeśli chodzi o technologię, jak i wzornictwo. Wszystkich, którzy prowadzą salon ze stolarką otworową i są zainteresowani wprowadzeniem do oferty pasywnych drzwi i okien, firma zaprasza do współpracy. www.vikking.eu

   

 • Selena SA

  TYTAN jest marką produktową firmy SELENA SA należącej do Grupy Selena – holdingu spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej, prowadzącym działalność na całym świecie i opartym na polskim kapitale. W skład Grupy wchodzi 30 spółek w 17 krajach, w tym 12 zakładów produkcyjnych (6 zakładów w Polsce, po jednym w Brazylii, Korei, Chinach, USA, Turcji oraz w Hiszpanii). Grupa Selena jest – pod względem wielkości – czwartym na świecie producentem piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Na rynku polskim Grupa Selena jest liderem wśród producentów pian z 37% udziałem w tym rynku oraz z 19% udziałem w rynku uszczelniaczy.
  Działalność Grupy Selena obejmuje wszystkie etapy tworzenia produktów: począwszy od zaawansowanych badań, przez produkcję, dystrybucję, marketing, aż po sprzedaż na całym świecie. Na każdym etapie kreowania produktów Selena gwarantuje innowacyjne rozwiązania, które zapewniają utrzymanie najwyższych, światowych standardów, potwierdzonych licznymi nagrodami i międzynarodowymi certyfikatami jakości. www.selena.pl

 • ISO-Chemie

  ISO-Chemie rozwija, produktuje i dystrybuuje już od ponad 30 lat innowacyjne rozwiązania systemowe dla sprawdzonych i energooszczędnych uszczelnień budynków. Jako przodujące przedsiębiorstwo w obszarze techniki uszczelnień firma ISO-Chemie rozwinęła całe spektrum wydajnych produktów uszczelniających, które przyczyniają się do osiągnięcia pozytywnego bilansu energetycznego budynków. Rozwiązania systemowe specjalistów od uszczelnień przy budownictwie wydajnym energetycznie przyczyniają się także do polepszania takich czynników budowlano-fizykalnych jak odporność na warunki pogodowe, zatrzymywanie ciepła, ochrona przed wilgocią i ogniem, a także tworzenia zdrowego mikroklimatu pomieszczeń. Przy tym komponenty systemowe rozwinięte specjalnie dla sprawdzonego uszczelniania budowli są ze sobą optymalnie zestrojone i spełniają surowe wymagania rozporządzenia w sprawie oszczędnego gospodarowania energią.  www.iso-chemie.pl

 • Murator

  Wydawnictwo Murator wydaje 10 miesięczników, tematyczne wydawnictwa specjalne, informatory i katalogi. W grudniu 2007 r. przejmując dziennik „Super Express” rozpoczął działalność na rynku prasy codziennej. MURATOR SA oprócz pism o tematyce budowlanej, architektonicznej i wnętrzarskiej, wydaje magazyny o zdrowiu, dla kobiet w ciąży, działa w segmentach pism podróżniczych, hobbystycznych i dla rolników. Miesięcznik MURATOR jest niekwestionowanym liderem wśród wydawnictw branżowych, synonimem rzetelności i fachowości. www.muratordom.pl

 • Forum Branżowe

  Miesięcznik Forum Branżowe jest największym w Polsce pismem specjalistycznym, skierowanym do kadry zarządzającej firm zajmujących się wytwarzaniem, dystrybucją oraz montażem wyrobów stolarki budowlanej, a także dostawców materiałów oraz akcesoriów potrzebnych do ich produkcji i montażu. Od 10 lat Forum dociera co miesiąc do kilku tysięcy przedsiębiorstw tej branży przynosząc informacje rynkowe, analizy branżowe, wywiady, opinie i porady specjalistyczne z zakresu techniki, sprzedaży i marketingu. Ważną pozycją Forum są publikowane na początku każdego roku Rankingi Producentów i Dostawców stolarki budowlanej. Pismo dostępne w prenumeracie.

  www.okna-forum.pl

 • Instytut Techniki Budowlanej

  INSTYTUT  TECHNIKI  BUDOWLANEJ  to organizacja, której celem jest zapewnienie jakości polskiego budownictwa oraz ochrona interesów użytkowników obiektów budowlanych. Instytut posiada Zespół Laboratoriów Badawczych, w których prowadzone są specjalistyczne badania podstawowe materiałów i wyrobów budowlanych oraz badania dla potrzeb aprobacji i certyfikacji wyrobów. Badania te stanowią podstawę do oznakowania krajowych wyrobów budowlanych znakiem B oraz wyrobów w obszarze Unii Europejskiej oznakowaniem CE.  Instytut  Techniki Budowlanej jest upoważniony na podstawie rozporządzenia Ministra Infrastruktury do udzielania aprobat technicznych (AT ITB) dla większości wyrobów budowlanych.