Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Baza wiedzy » Wizytówka w czasach internetu

Wizytówka w czasach internetu(06/03/2020)

Kiedyś wizytówka była bardzo ważnym elementem dla każdego przedsiębiorcy. Świadczyła o jego profesjonalizmie, zwiększała rozpoznawalność firmy wśród kontrahentów, ułatwiała kontakt z firmą. Bez niej ciężko było znaleźć nie tylko konkretną osobę, ale i konkretną firmę.

Nie było bowiem wyszukiwarki google, gdzie wystarczy wpisać nazwę lub rodzaj usługi, i gdzie mamy wszystko na wyciągnięcie ręki.

Czy zatem dzisiaj, kiedy internet towarzyszy nam na co dzień, jest nie tylko w biurze, ale wszędzie tam, gdzie my, wizytówki są jeszcze potrzebne? Czy jest to może relikt minionej epoki?

Zdania są różne. Jednak reklamy nigdy za wiele, a wizytówka jest przecież swego rodzaju reklamą. Jeżeli postaramy się, by swoim wyglądem przyciągała uwagę klienta, na pewno zwiększymy rozpoznawalność firmy. A poza tym, mimo wszechobecnego internetu, nie każdy publikuje w sieci swoje dane kontaktowe, chociażby z obawy przed zbyt dużą ilością niechcianej korespondencji. Ważny jest również jeszcze jeden szczegół. Jeżeli ktoś szuka dobrego montażysty, w internecie znajdzie ich całą masę. Ale jeżeli wręczymy mu naszą wizytówkę, jest duża szansa, że zamiast szukać i analizować, zadzwoni właśnie do nas. I to naszą firmę poleci znajomym. A przecież nie od dziś wiadomo, że najlepszy fachowiec to właśnie ten z polecenia. Fakt, że powszechne jest obecnie sprawdzanie firm w internecie (mam tu na myśli opinie o firmie), więc swoją drogą warto postarać się o to, by były one jak najbardziej pozytywne.

Jak się zatem okazuje, nawet w dzisiejszych czasach warto zainwestować parę złotych w profesjonalne i miłe dla oka wizytówki. No i posługiwać się nimi w trakcie rozmów z klientami, bo samo posiadanie wizytówek w prowadzeniu biznesu niewiele pomoże.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Tagi: , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*