Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Baza wiedzy » Firmę założysz również przez…. telefon.

Firmę założysz również przez…. telefon.(10/05/2019)

Chociaż niewielu o tym słyszało, to jest to jak najbardziej możliwe. Co prawda w przypadku założenia firmy konieczne jest wypełnienie stosownego wniosku, ale, w przypadku wyboru tej drogi rejestracji, wniosek ten wypełni w naszym imieniu konsultant telefoniczny.

Jest to jak najbardziej osoba kompetentna, która również może nam w wielu kwestiach doradzić. Co ciekawe, rozmowę telefoniczną, mająca na celu założenie firmy poprzez wypełnienie stosownego wniosku, możemy przerwać w dowolnym momencie – chociażby po to, by coś przemyśleć, a następnie zadzwonić ponownie i wrócić do już rozpoczętego wypełniania wniosku.

W momencie, kiedy nasz wniosek będzie już gotowy, zostaje jeszcze kwestia jego podpisania. W tym celu możemy zaimportować wniosek do centralnej ewidencji działalności gospodarczej, a następnie podpisać go chociażby za pomocą profilu zaufanego. Potwierdzić wniosek można też przy uzyciu bankowości elektronicznej oraz podpisu elektronicznego. Lub po prostu pojechać do urzędu i powołać się na numer wniosku, przesłany do nas SMS-em. Sam wniosek natomiast otrzymamy na wskazany w trakcie rozmowy adres e-mail.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Tagi: , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*