Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Robert Geryło nowym dyrektorem ITB

Robert Geryło nowym dyrektorem ITB(07/06/2017)

Nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Instytutu Techniki Budowlanej. Od 31 maja pełni ją dr inż. Robert Geryło, dotychczasowy wicedyrektor ds. strategii i rozwoju. Geryło zastąpił na tym stanowisku dr. inż. Marcina M. Kruka, który kierował ITB od stycznia 2015 roku.

Nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Instytutu Techniki Budowlanej. Od 31 maja pełni ją dr inż. Robert Geryło, dotychczasowy wicedyrektor ds. strategii i rozwoju.

Geryło zastąpił na tym stanowisku dr. inż. Marcina M. Kruka, który kierował ITB od stycznia 2015 roku. Jego kadencja zakończyła się przed czasem – planowana była na cztery lata, czyli do końca 2018 roku.

Nowy dyrektor to absolwent Wydziału Inżynierii Budowlanej i Sanitarnej Politechniki Lubelskiej (specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie). W Instytucie Techniki Budowlanej pracuje od 1999 roku, a jego podstawową sferą zainteresowań jest ochrona cieplna budynków i wykorzystanie energii. Geryło jest autorem ekspertyz technicznych, opinii sądowych i publikacji naukowych. Członek Rady Naukowej ITB (od 2008 roku), a także przewodniczący Komitetu Technicznego Polskiego Komitetu Normalizacyjnego ds. wyrobów do izolacji cieplnej w budownictwie (od 2012 roku).

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (6 głosów, średnia ocena: 4,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*