Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » EJOT otworzył nową halę produkcyjną

EJOT otworzył nową halę produkcyjną(09/05/2017)

Firma EJOT, producent m.in. łączników do mocowania stolarki, a zarazem partner naszego Zrzeszenia, uroczyście otworzył nową halę produkcyjną w Ciasnej koło Częstochowy.

W otwarciu, które miało miejsce 6 maja,  wzięło udział około 150 gości, w tym przedstawiciele prasy, organizacji branżowych, a także obecni i emerytowani pracownicy firmy. Największą atrakcją była możliwość zwiedzenia zakładu. Goście zobaczyli zastosowane technologie, wciąż rzadko stosowane w tego typu halach: automatyczne systemy podawania tworzywa i chłodzenia maszyn, nowoczesny system przeciwpożarowy, a także zintegrowany system zarządzania sterowaniem (BMS).

Nowy zakład ma 4000 m2, a w jego skład wchodzą: hala produkcyjna, hala magazynowa i 3-kondygnacyjny budynek socjalno-biurowy. W nowych pomieszczeniach stworzono miejsce dla wielu maszyn wtryskowych, a w hali magazynowej 1500 miejsc paletowych na półprodukty i surowce oraz nowoczesne doki przeładunkowe.

Szef firmy w Polsce, pan Andrzej Bibik zapewniał, że to nie ostatnia inwestycja EJOT w Polsce.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz
  1. DSM napisał:

    Klapy do odcinania i regulacji strumienia gazów, takich jak np. spaliny wykorzystywane są w wielu firmach produkcyjnych. Warto się zainteresować taką klapą prostokątną pojedynczą https://www.dsmtech.pl/produkty/klapa-prostokatna-pojedyncza

  2. Armag napisał:

    Super! Pamiętajcie o przeglądach regałów http://armag.com.pl/kontrola-i-przeglady-regalow
    Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*