Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Certyfikacja dla systemu ISO-TOP WINFRAMER „TYP 1″

Certyfikacja dla systemu ISO-TOP WINFRAMER „TYP 1″(24/10/2016)

Sysytem montażu w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej ISO-TOP WINFRAMER „TYP 1“ został wyróżniony przez Instytut Domów Pasywnych (PHI) jako „Komponenty certyfikowane dla domów pasywnych“ w kategorii połączenia okienne.

Ta certyfikacja to kolejne warte uwagi wyróżnienie tego dopuszczonego przez ift Rosenheim i wielokrotnie badanego systemu montażu w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej firmy ISO-Chemie.

Certyfikacja dla domów pasywnych

W celu przyznania certyfikatu „Certyfikowane komponenty dla domów pasywnych“ ten praktyczny system został sprawdzony pod kątem przeróżnych kryteriów przydatności w domu pasywnym klasy wydajności phB. To uznane wyróżnienie potwierdza, że system montażu w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej ISO-TOP WINFRAMER „TYP 1“ na podstawie swoich znakomitych właściwości energetycznych wyśmienicie nadaje się do zastosowań w domach pasywnych.

Izolująca cieplnie, nośna kantówka systemowa

ISO-TOP WINFRAMER „TYP 1“ składa się z izolującej cieplnie i nośnej kantówki systemowej z PURATHERMU, która wyposażona jest w rdzeń wysoce izolujący cieplnie. Rdzeń połączony jest z kantówką systemową za pomocą mechanizmu klapkowego. Stwarza to taką zaletę przy montażu, że podczas wkręcania rdzeń izolujący jest w prosty sposób odchylany.

Domy pasywne potrzebują wysokowartościowych komponentów

W porównaniu do powszechnych nowych budynków, domy pasywne wyróżniają się bardzo wysoką oszczędnością energii. Aby uzyskać standard domu pasywnego, mogą w nim być montowane tylko szczególnie wydajne energetycznie komponenty, które z reguły są wydajniejsze dwu-, a nawet czterokrotnie od powszechnie stosowanych produktów.

Produkty certyfikowane dla domów pasywnych, jak ISO-TOP WINFRAMER „TYP 1“, badane są przez Instytut Domów Pasywnych według jednolitych kryteriów, są porównywalne pod kątem swoich parametrów oraz wyśmienitej jakości energetycznej. Projektanci i montażyści mogą być więc pewni, że zastosowanie SYSTEMU MONTAŻU W ZEWNĘTRZNEJ WARSTWIE IZOLACJI CIEPLNEJ ISO-TOP WINFRAMER „TYP 1“ znacząco przyczynia się do tego, aby zagwarantować bezusterkową funkcjonalność powstającego domu pasywnego.

Pozostałe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej ISO-Chemie pod adresem: www.iso-chemie.pl

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*