Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Odzież Snickers Workwear

Odzież Snickers Workwear(30/06/2016)

Pokazy montażu stolarki, przeprowadzone w Zawierciu, były okazją do przekazania spodni i kamizelek firmy Snickers Workwear montażystom firmy Ekskluzywne Okna i Drzwi pana Marcina Kępki.

Ekipa już na pokazach prezentowała nowe stroje, a pierwsze opinie były bardzo pochlebne. Uwagę zwracała wysoka jakość wykonania i ciekawe wzory, szczególnie spodni. A jak ubrania sprawdzają się po kilku tygodniach użytkowania?  Zapytaliśmy o to montażystów z Zawiercia. „Przede wszystkim to zupełnie inna jakość, niż w przypadku naszych poprzednich strojów” powiedział pan Dariusz Bubula. Szczególnie spodnie okazały się ciekawe: lekkie, dobrze uszyte, a co najważniejsze, w ogóle nie krępujące ruchów. „Latem takie ubranie jest szczególnie istotne, bo w upale tradycyjne stroje robocze nie ułatwiają pracy” – dodał Pan Jan Skiba. lekkie i bardzo odporne na przetarcia i inne uszkodzenia zdarzające się na budowie – to dwie najważniejsze cechy spodni wskazane przez montażystów. Nie wiemy niestety, jak sprawdza się zima, ale w rozmowie panowie zgodnie podkreślali, że ich zdaniem będą dobre również w chłodniejsze dni.
A kamizelki? Tutaj, oprócz zaskakująco wysokiej jakości wykonania, montażysci wskazali na praktyczność. Kamizelki mają wiele przydatnych kieszeni, w które można schować wkręty, dybli, a nawet drobne Narzędzia. Mimo to kamizelka nie utrudnia ruchów, ani nie sprawia wrażenia ciężkiej. Wprawdzie mnogość kieszeni to cecha większości kamizelek montażowych, ale żadna z dotychczas używanych przez ekipy Pana Kępki nie wyglądała tak dobrze i nie była tak wysokiej jakości. Zarówno kamizelki, jak i spodnie Snickers Workwear nie należą do najtańszych. Ale podkreślić należy, że stosunek jakości do ceny jest nie do pobicia. „W tych ubraniach po pierwsze pracuje się lepiej i łatwiej, a po drugie już po tych kilku tygodniach widać, że starcza na dużo dłużej,  niż nasze poprzednie stroje, bo po prostu są dużo lepszej jakości niż to, co na rynku najpopularniejsze” – kończy Pan Tadeusz Mach.
Opinie rzeczywiście pochlebne. Tym bardziej dziękujemy firmie Snickers Workwear za prezenty dla montażystów i możliwość przetestowania spodni i kamizelek.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*