Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Zrzeszenie na Śląsku (23-25 maja)

Zrzeszenie na Śląsku (23-25 maja)(11/05/2016)

Na Śląsku nie było nas już dawno, więc postaramy się to nadrobić najlepiej, jak potrafimy. Już w dniach 23-25 maja odwiedzimy trzy miasta: Zawiercie, Chorzów i Tarnowskie Góry. W Zawierciu odbędą się pokazy montażu, a w Chorzowie – spotkanie dla firm

Ponadto w każdym mieście przeprowadzimy szkolenie dla uczniów i nauczycieli miejscowych techników budowlanych.

23 maja w Zawierciu odbędą się pokazy montażu okien i drzwi, prezentowane przez firmy Ekskluzywne Okna i Drzwi oraz Vikking. Do Państwa dyspozycji będą eksperci z firmy ISO-Chemie i Vikking, którzy odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące zarównop produktów, jak i techniki montażu. Zaproponujemy trzy warianty montażu: warstwowy, z użyciem konsol i systemem ISO-TOP Winframer. Ponadto odbędzie się pokaz instalacji drzwi kompozytowych.

24 maja w Chorzowie zapraszamy na szkolenie dla właścicieli firm handlowo-montażowych i handlowców. Karol Klos, doradca prawny Zrzeszenia, poruszy temat niższej stawki VAT, stosowania kar umownych i konstrukcji umowy handlowej. Po szkoleniu odbędzie się spotkanie z uczniami i absolwentami technikum, podczas którego będzie można porozmawiać o możliwościach współpracy.

Wszystkie spotkania są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

A jeśli potrzebują Państwo więcej informacji, prosimy o kontakt! Email: sekretariat@montaze.info.pl, tel. 722 001 949.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*