Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Drzwi o powierzchni 8m2 montowane w całości!

Drzwi o powierzchni 8m2 montowane w całości!(25/04/2016)

Drzwi o powierzchni prawie 8m2 same w sobie są ciekawostka. A jeśli w dodatku zostały zamontowane bez wyjmowania z ościeżnicy, to już naprawdę robi się interesująco…

Takiego właśnie nietypowego zadania podjęła sie firma Vikking, która dla swojego dystrybutora na Litwie wykonała ogromne drzwi kompozytowe, przeznaczone do montażu w całości. Efekt pracy producenta i montażystów można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Energooszczędne drzwi kompozytowe linii ARCTIC  to kwintesencja ponadczasowego designu, znakomitej jakości oraz wysokiej odporności na warunki klimatyczne. Stworzone w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie budownictwem energooszczędnym i pasywnym. Posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne: współczynnik przenikalności ciepła Ud już od 0,63 W/m2K oraz niespotykane możliwości wzornictwa. Kompozytowe skrzydło o grubości 60 mm, 6-komorowa ościeżnica VK 85, znakomite okucia WINKHAUS, ciepłe profile podprogowe oraz nowoczesne sposoby sterowania sprawiają, że drzwi te wyznaczają nowe standardy redukcji strat energii i ochrony zasobów naturalnych.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*