Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Wiśniowski otworzył pierwszy salon firmowy w Łomiankach

Wiśniowski otworzył pierwszy salon firmowy w Łomiankach(22/04/2016)

„Spotykamy się dzisiaj w miejscu, o którym w swoich dalekosiężnych przewidywaniach marzył pan Andrzej Wiśniowski od dawna: w SALONIE WIŚNIOWSKI, miejscu, w którym wyroby WIŚNIOWSKI są prezentowane i sprzedawane w sposób godny ich pozycji rynkowej”

– w taki sposób witała gości prezes zarządu firmy WIŚNIOWSKI, Krystyna Baran, podczas oficjalnego otwarcia pierwszego salonu firmowego w podwarszawskiej Sadowej.

Czasy, kiedy zakupiony produkt można było obejrzeć w całej okazałości dopiero po montażu na swojej działce, odeszły już do przeszłości. Tutaj klient będzie miał okazję przyjrzeć się asortymentowi firmy z bliska.

Jak to wygląda w praktyce? Okazały teren przed salonem jest zapowiedzią tego, co czeka nas w środku. Inwestorzy mogą przechadzać się pomiędzy ogrodzeniami i bramami zainstalowanymi pod gołym niebem – taki spacer pozwoli każdemu zaznajomić się z większością modeli i kolorów ogrodzeń firmy. Do wglądu klientów udostępnione są jednak wszystkie części budynku, łącznie z magazynowymi, gdzie można obejrzeć nawet duże bramy dedykowane dla przemysłu. Spora powierzchnia magazynowa oznacza też większą dostępność towaru od ręki, co stanowi niekwestionowany atut salonu. Poza funkcjami wystawienniczymi i magazynowymi, nowy punkt stanowi też nowoczesne centrum konferencyjne i szkoleniowe, którego potrzebuje każdy prężnie rozwijający się biznes. Od teraz partnerzy biznesowi marki WIŚNIOWSKI będą mogli odbywać szkolenia bez konieczności podróży na południe Polski do siedziby firmy.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz
  1. Strączkowscy napisał:

    super

  2. hammerman-tech napisał:

    Pozdrawiamy kolegów! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*