Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Po zebraniu…

Po zebraniu…(14/03/2016)

W ubiegły czwartek odbyło się walne zebranie Zrzeszenia Montażystów Stolarki, na które przyjechało kilkunastu uczestników Zrzeszenia z całej Polski. Podczas spotkania podjęto kilka ważnych uchwał, m.in. o zmianie reprezentanta i zmianie wysokości rocznej składki.

Spotkanie rozpoczęło się od sprawozdania za rok 2015 i przedstawienia planu działań na rok bieżący. Za główne kierunki rozwoju organizacji  przyjęto prowadzenie biura prawnego dla firm dystrybucyjno-montażowych oraz działania mające na celu popularyzację i doszkalanie pracowników z zagadnień dotyczących automatyzacji budynków. Zebranym został przedstawiony nowy ekspert Zrzeszenia do spraw automatyki, pan Maciej Turski z firmy Futunext. Pan Maciej jest autorem książki „10 mitów inteligentnych domów”, której wydanie w wersji papierowej można wesprzeć na tej stronie.

Pan Robert Klos, dotychczasowy reprezentant Zrzeszenia, ustąpił ze swojej funkcji, a jego miejsce zajęła pani Aleksandra Tęsiorowska, która dotychczas prowadziła biuro organizacji.

Jednocześnie uchwalono nową składkę członkowską, która od 10 marca wynosi 400 zł brutto za 12 miesięcy.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (6 głosów, średnia ocena: 4,83)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*