Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Webinaria Winkhausa

Webinaria Winkhausa(01/03/2016)

Firma Winkahaus rozpoczyna cykl webinariów poświęconych najnowszym produktom firmy. Pierwsze szkolenie odbędzie sie 9 marca o godz. 11:00 i będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Głównym tematem będzie elektroniczny system kontroli dostępu blueCompact. Jest to system zaprojektowany do niewielkich obiektów, który można zaprogramować i kontrolować w bardzo prosty sposób. W zestawie dostarczana jest karta aktywacyjna, elektroniczne klucze standardowe oraz aktywny klucz blueCompact służący do programowania wkładek, w którym zapisywane są wszystkie informacje o systemie. Z tych komponentów oraz wkładek elektronicznych konfigurowany jest system, w którym poszczególni użytkownicy otrzymują prawa dostępu do określonych pomieszczeń. Ta elektroniczna nowinka, dostępna już na rynku polskim, zostanie zaprezentowana przez dyrektora handlowego Krzysztofa Ratajczaka.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić zgłoszenie znajdujące się pod poniższym linkiem  https://attendee.gotowebinar.com/register/7926720546083647234

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*