Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Aluplast na Fensterbau Frontale w Norymberdze

Aluplast na Fensterbau Frontale w Norymberdze(01/03/2016)

Jakie są wyzwania, którym branża będzie musiała w przyszłości stawić czoła i jak mogą przygotować się do nich producenci okien? Razem z firmą aluplast zapraszamy na targi Fensterbau Frontale w Norymberdze, gdzie ten uznany producent profili pokaże przyszłościowe i realne

Dwie potrzeby, jeden produkt – tak można krótko podsumować innowację, którą aluplast przedstawi w tym roku: Multifalz to pierwszy profil na świecie, który można zastosować zarówno przy konwencjonalnym szkleniu z użyciem podkładek, jak i przy wklejaniu szyb, co ułatwia producentom spełnianie zróżnicowanych potrzeb klientów. Dzięki Multifalz znacznie ograniczy się ilości pozycji asortymentowych w magazynach producentów okien. Technicy aluplast są przekonani, że technologia ta zdecydowanie pozytywnie wpłynie na popularyzację technologii wklejania szyb: „Przyszłość należy do techniki wklejania, jesteśmy o tym przekonani” – twierdzi Jürgen Huber – „a wprowadzenie Multifalz przyczyni się do zwiększenia popularności tej techniki.” Wklejanie z elementami centrującymi w profilach z Multifalz pozwala na znaczne zmniejszenie zapotrzebowania na klej, dzięki czemu cała metoda jest jeszcze bardziej opłacalna.

Cel, jaki postawił sobie aluplast, mianowicie wprowadzanie na rynek innowacji przynoszących wymierne korzyści producentom okien, przyświecał również przy energeto® 5000 view – systemie z ukrytym skrzydłem. Rozwiązania stylistyczne aluplast spotkały się z uznaniem architektów zaraz po wprowadzeniu na rynek: opcja pozwalająca na całkowite schowanie pod tynkiem, względnie optyczne zintegrowanie ze ścianą profili energeto® 5000 view odpowiada aktualnym wymaganiom odnośnie prostego i czystego wyglądu elewacji i jednocześnie znacznie minimalizuje mostki cieplne między oknem a ościeżem. W ciągu minionego roku aluplast konsekwentnie rozbudowywał ofertę związaną z energeto® 5000 view, na przykład o specjalną klamkę zewnętrzną dla drzwi balkonowych. Eksponat na targach pozwoli gościom przekonać się, jak filigranowe są systemy energeto® 5000 view po wbudowaniu w elewację.

Drzwi zewnętrzne 85 mm z wypełnieniem nakładkowym zakrywającym profil skrzydła przeznaczone są dla wymagających inwestorów. Na targach Fensterbau Frontale będą wystawione z ekskluzywnym wypełnieniem o wyglądzie betonu. Drzwi te oferują wszystkie zalety drzwi PCV: stabilność, długą żywotność, ekonomiczność i doskonałą izolacyjność termiczną, jak w zasadzie wszystkie produkty aluplast. Ze współczynnikiem przenikania ciepła U umożliwiającym zastosowanie w domach pasywnych, także pod względem efektywności energetycznej plasują się one w wyższym segmencie drzwi zewnętrznych.

Pięciokrotny wzrost sprzedaży w ciągu ostatnich dwóch lat drzwi unoszono-przesuwnych 85 mm niewątpliwie świadczy o ich rynkowym sukcesie. Na stoisku targowym przeznaczono dla nich odpowiednio wyeksponowane miejsce – łączą ze sobą centralne pomieszczenia. Na stoisku aluplastu można je oglądać w nowym, pozbawionym barier wariancie ze specjalnie powiększoną szybą w części stałoszklonej.

Na targach Frontale aluplast nie tylko zaprezentuje innowacje, lecz także pokaże, jakie korzyści może przynosić całościowa koncepcja aluplast w odniesieniu do aktualnych i przyszłych trendów. Na przykład poprzez strategiczne ukierunkowanie marketingu i sprzedaży. „Jeżeli ktoś chce odnosić sukcesy w sprzedaży okien, musi zastanowić się, czym właściwie jest okno i nie tylko wysuwać argumenty techniczne, lecz także potrafić wzbudzić emocje” – wyjaśnia dyrektor marketingu Peter Kotzur. aluplast oferuje szeroko zakrojone wsparcie w zarządzaniu sprzedażą a także usługi marketingowe. „Naturalnie jesteśmy bardzo ciekawi reakcji naszych klientów i gości odwiedzających nas na targach” – mówi dyrektor zarządzający Patrick Seitz. „A poza tym po prostu cieszymy się, że największe targi branżowe na świecie będą kolejną okazją do spotkania dla całej rodziny aluplast.”

Przypominamy, że targi Fensterbau Frontale w Norymberdze odbędą się w dniach 16-19 marca.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*