Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Akademia REHAU 2016

Akademia REHAU 2016(11/02/2016)

Akademia REHAU to rozbudowany i dopasowany do potrzeb producentów i sprzedawców serwis wiedzy, przeznaczony dla partnerów firmy REHAU. W styczniu ruszyła jej kolejna edycja.

W nowym sezonie każdy może znaleźć coś dla siebie – zarówno wśród tematów technicznych, jak i sprzedażowych.

Trenerzy Akademii REHAU na warsztatach i szkoleniach przekazują praktyczne i sprawdzone rozwiązania, łączą teorię z praktyką, udzielają odpowiedzi na pytania o najlepsze sposoby postępowania na rynku.

Trudne czasy w biznesie? Konkurencja czyhająca na każdym kroku na Twoje potknięcie? Stale zmieniające się wymagania i preferencje klientów? Co robić, jak reagować skutecznie na zmieniające się potrzeby rynku stolarki okiennej? Warto być przygotowanym na każdą opcję, gdyż szczęście w biznesie sprzyja wyłącznie tym, którzy są przygotowani. Dlatego nigdy nie dość wiedzy i doświadczenia, które mogą pomóc przejść nawet przez najtrudniejsze czasy.

Akademia REHAU – na co możesz liczyć?

  • szkolenia techniczne i produktowe – uczestnicy zdobywają na nich wiedzę m.in. o akustyce, montażu, czy nowych wymaganiach w branży okiennej. Mogą zapoznać się także z najnowszą wersją programu ArchiEkspert Okienny REHAU – rozbudowanego o kolejne moduły i funkcje oraz poszerzonego o najnowsze profile z systemu SYNEGO. Uczestnicy szkoleń technicznych uzyskają odpowiedzi na pytania, które pojawiają się na trudnym rynku okiennym, dzięki czemu mogą być bardziej konkurencyjni. Poznają także zmiany w przepisach, dotyczących branży stolarki otworowej.
  • szkolenia sprzedażowe – na których uczestnicy otrzymują istotne dla nich informacje z zakresu sprzedaży i marketingu. Warsztaty przeznaczone są nie tylko dla handlowców (początkujących i zaawansowanych), ale również dla osób zarządzających firmami czy też działami sprzedażowymi i marketingowymi. Dzięki wymianie doświadczeń na warsztatach sprzedaż stolarki stanie się bardziej efektywna, zdobywanie nowych klientów stanie się dużo łatwiejsze, a zespoły sprzedażowe rozwiną swoje umiejętności.

W szkoleniach REHAU mogą wziąć partnerzy handlowi firmy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.rehau.pl/akademia

WIEDZA W PREZENCIE – AKADEMIA REHAU 2016

Akademia REHAU to jedyny na rynku stolarki otworowej tak rozbudowany i dopasowany do potrzeb producentów i sprzedawców serwis wiedzy, przeznaczony dla partnerów firmy REHAU. W styczniu ruszyła jej kolejna, osiemnasta już edycja. W nowym sezonie każdy może znaleźć coś dla siebie – zarówno wśród tematów technicznych, jak i sprzedażowych

Trudne czasy w biznesie? Konkurencja czyhająca na każdym kroku na Twoje potknięcie? Stale zmieniające się wymagania i preferencje klientów? Co robić, jak reagować skutecznie na zmieniające się potrzeby rynku stolarki okiennej? Warto być przygotowanym na każdą opcję, gdyż szczęście
w biznesie sprzyja wyłącznie tym, którzy są przygotowani. Dlatego nigdy nie dość wiedzy
i doświadczenia, które mogą pomóc przejść nawet przez najtrudniejsze czasy.

Wiedzę i doświadczenie zapewniają trenerzy Akademii REHAU, którzy już osiemnasty rok z rzędu przekazują je partnerom firmy REHAU. Ten mały jubileusz osiągnięcia „pełnoletności” Akademii
to także potwierdzenie, jak przydatne narzędzia udostępniają corocznie specjaliści z dziedziny techniki okiennej oraz technik sprzedaży. Na warsztatach i szkoleniach przekazują praktyczne i sprawdzone rozwiązania, łączą teorię z praktyką, udzielają odpowiedzi na pytania o najlepsze sposoby postępowania na rynku.

Akademia REHAU – na co możesz liczyć?

szkolenia techniczne i produktowe – uczestnicy zdobywają na nich wiedzę m.in. o akustyce, montażu, czy nowych wymaganiach w branży okiennej. Mogą zapoznać się także z najnowszą wersją programu ArchiEkspert Okienny REHAU – rozbudowanego o kolejne moduły i funkcje oraz poszerzonego o najnowsze profile z systemu SYNEGO. Uczestnicy szkoleń technicznych uzyskają odpowiedzi na pytania, które pojawiają się na trudnym rynku okiennym, dzięki czemu mogą być bardziej konkurencyjni. Poznają także zmiany w przepisach, dotyczących branży stolarki otworowej.

szkolenia sprzedażowe – na których uczestnicy otrzymują istotne dla nich informacje z zakresu sprzedaży i marketingu. Warsztaty przeznaczone są nie tylko dla handlowców (początkujących
i zaawansowanych), ale również dla osób zarządzających firmami czy też działami sprzedażowymi

i marketingowymi. Dzięki wymianie doświadczeń na warsztatach sprzedaż stolarki stanie się bardziej efektywna, zdobywanie nowych klientów stanie się dużo łatwiejsze, a zespoły sprzedażowe rozwiną swoje umiejętności.

Więcej informacji można o Akademii REHAU można znaleźć na stronach internetowych www.rehau.pl/akademia

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*