Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości dla Profixa

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości dla Profixa(14/12/2015)

Firma Profix, jeden z mecenasów programu Edukacja Zawodowa, został wyróżniony w ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2015, w kategorii narzędzia i artykuły BHP.

Plebiscyt, objęty poparciem Kancelarii Prezydenta RP, organizowany jest w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Celem tego przedsięwzięcia jest budowanie konkurencyjności i innowacyjności rodzimych Firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa stawiane są przez kapitułę za wzór i inspirację dla branży i szerokiego biznesu.

W czasie odbywającej się rokrocznie Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość”, wśród zacnego grona przedstawicieli świata biznesu i polityki, ogłoszono i uhonorowano Wyróżnionych i Laureatów w poszczególnych kategoriach.

„Ta nagroda to dla nas bardzo miłe wyróżnienie – cieszymy się, że doceniono nasze starania i wieloletnią działalność. Jest to też dla nas bodziec do podejmowania kolejnych wyzwań – tak, by w przyszłym roku zasłużyć ponownie na zaszczytne miano Orła Przedsiębiorczości” – komentuje Krzysztof Sobieraj, Prezes Zarządu firmy PROFIX.

Więcej informacji o plebiscycie i laureatach znajdą Państwo tutaj.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 4,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*