Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Wiemy, kto został Mistrzem Pomorza!

Wiemy, kto został Mistrzem Pomorza!(07/12/2015)

Pan Krzysztof Omen z firmy Windmar wygrał zawody montażowe o puchar Zrzeszenia i otrzymał tytuł Mistrza Pomorza podczas konkursu zorganizowanego 3 grudnia w gdańskich Państwowych Szkołach Budownictwa.

Zadaniem montażystów było szczelne zainstalowanie okna z użyciem folii uniwersalnych oraz rozmowa z komisją egzaminacyjną. Każdy zawodnik miał do pomocy ucznia PSB. Najlepszym zespołem okazali się Krzysztof Omen i Maciej Raszewski. Już po zawodach montażysta chwalił swojego pomocnika: „gdyby Maciek zgłosił się do naszej firmy, na pewno bym go zatrudnił” – stwierdził. Przy okazji warto wspomnieć, że już po raz drugi zwycięstwo przypadło w udziale montażyście związanemu z firmą Vetrex – w marcu mistrzem Polski został Mateusz Ośmiałowski z wrocławskiego Fixa.

Drugie miejsce zajęli Marcin Mazankiewicz z firmy Perfekt i Paweł Mejer, a wyróżnienia otrzymały jeszcze dwa zespoły: Radosław Bianka (CK Stolarka) i Aleksandra Pietrzak oraz Kamil Zielke (CK Stolarka), który pracował z Cezarym Trzcińskim.

Zawodom towarzyszyły pokazy montażu okien i drzwi przeprowadzone przez Partnerów Zrzeszenia: firmy Vikking i ISO-Chemie.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz
  1. Łukasz napisał:

    Te zawody to jedna wielka ściema

  2. Marcin napisał:

    Jest błąd w artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*