Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Konsultacje prawne w Gdańsku

Konsultacje prawne w Gdańsku(12/11/2015)

Pierwsza faza programu edukacyjnego dla szkół zbliża się ku końcowi. Ostatnie tegoroczne spotkanie odbędzie się 2 grudnia w Gdańsku.

Oprócz szkolenia dla uczniów i nauczycieli przeprowadzimy konsultacje prawne dla firm produkcyjnych oraz handlowo-montażowych, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Szkolenie poprowadzi prawnik, który na co dzień zajmuje się sprawami naszej branży, a oprócz godzinnego wykładu możliwa będzie dyskusja, a nawet konsultacje „w cztery oczy”. głównym tematem będzie odpowiedzialność producenta, dystrybutora i montażysty za sprzedaż i montaż stolarki. Oczywiście z tematem tym wiążą się kwestie prawidłowego konstruowania umowy, co jest szczególnie trudne w świetle nieustannie zmieniających się przepisów.

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia w Państwowych Szkołach Budowlanych w Gdańsku (Aleja Grunwaldzka 238) w godzinach 11:30-13:00. Po konsultacjach zapraszamy Państwa na pokazy montażu i spotkanie z uczniami szkoły.

Zgłaszać się można w biurze Zrzeszenia – wystarczy wysłać email z danymi kontaktowymi osób, które wezmą udział w spotkaniu na adres sekretariat@montaze.info.pl

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*