Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Edukacja Zawodowa w Skierniewicach i Wieluniu

Edukacja Zawodowa w Skierniewicach i Wieluniu(10/11/2015)

Po udanych szkoleniach w Kętrzynie i Grajewie, tym razem odwiedziliśmy Skierniewice i Wieluń. Spotkania odbyły się 5 i 6 listopada.

To kolejna odsłona programu Edukacja Zawodowa, w ramach którego prowadzone są szkolenia, opracowywany jest podręcznik, a także doszkalani będą nauczyciele zawodu. Pomagają nam – tym razem fizycznie nieobecni – Mecenasi Szkolnictwa Zawodowego, którzy wspierają szkoły swoją wiedzą, a szkoły – materiałami montażowymi i gadżetami, które przekazujemy szkołom, uczniom i nauczycielom. Zarówno zespół szkół w Wieluniu, jak i Skierniewicach, otrzymał okno z rama montażową od firm aluplast i Vikking, okno z narożnikiem od firmy Drutex, a także wiele innych pomocy naukowych od pozostałych Mecenasów: firm Hoermann, Gerda, Velux, Roto, Somfy i Proline.

Po raz kolejny wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się pokazy montażu drzwi i pokaz narzędzi montażowych, cbhoć uczniowie z dużym zainteresowaniem brali udział również w pozostałych lekcjach: przeglądzie stolarki, zagadnieniach montażowych, zajęciach o bramach i automatyce.

W trakcie szkolenia odbyły się również konsultacje prawne dla lokalnych firm handlowo-montażowych, na które przybyły czołowe firmy z okolicy.

To już niemal koniec tegorocznej edycji programu, którego kolejna odsłona nastąpi w roku 2016. Zostało nam tylko jedno spotkanie – z uczniami, nauczycielami i firmami z województwa pomorskiego, 2-3 grudnia w Gdańsku. Już teraz serdecznie zapraszamy, szczególnie tych z Was, którzy chcieliby wziąć udział w zawodach montażowych o Puchar Zrzeszenia. Zostały tylko 3 miejsca, więc warto zgłosić się jak najszybciej.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*