Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Konsultacje prawne w Skierniewicach i Wieluniu

Konsultacje prawne w Skierniewicach i Wieluniu(21/10/2015)

Wszystkich właścicieli  oraz handlowców w firmach dystrybucyjno-montażowych z województwa łódzkiego i okolic zapraszamy na konsultacje prawne, które odbędą się 5 i 6 listopada w Skierniewicach i Wieluniu.

Konsultacje będą dotyczyły w głównej mierze kwestii odpowiedzialności producenta, dystrybutora i montażysty za sprzedaż i montaż wyrobów stolarki budowlanej. Będziemy mówić o aspektach prawnych związanych ze sprzedażą i montażem, o odpowiedzialności wobec klienta, a wreszcie o możliwych konsekwencjach lekceważenia przepisów prawnych. Konsultacje zostaną przeprowadzone w ramach programu edukacyjnego dla uczniów i nauczycieli szkół budowlanych.

Po części szkoleniowej odbędą się pokazy montażu i spotkanie z przyszłymi absolwentami, na które również serdecznie zapraszamy. To doskonała okazja, aby nawiązać kontakt z uczniami, którzy już za kilka miesięcy staną przed wyborem swojej drogi zawodowej. Możliwość odbycia praktyk, stażu, czy po prostu zdobycie doświadczenia i nauka pod okiem doświadczonych montażystów może być dla nich ogromną szansą, a dla firm – świetną okazją do pozyskania młodych, dynamicznych pracowników.

Konsultacje w Skierniewicach odbędą się 5 listopada w godzinach 11:30 – 14:45, w Zespole Szkół nr 1 przy ulicy Pomologicznej 6.

Konsultacje w Wieluniu odbędą się 6 listopada w godzinach 11:30 – 14:45, w Zespole Szkół nr 1 przy ulicy Wojska Polskiego 32.

wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przesłanie go do biura Zrzeszenia: sekretariat@montaze.info.pl

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*