Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Promocja na szybkoschnący klej do styropianu Tytana

Promocja na szybkoschnący klej do styropianu Tytana(24/09/2015)

Nowa generacja materiałów budowlanych znacznie ułatwia wykonywanie wielu prac budowlanych i remontowych.

Oszczędność czasu, łatwość aplikacji to cechy profesjonalnych produktów, do grona których należy szybkoschnący klej do styropianu Tytan obecny na rynku w wersji pistoletowej oraz wężykowej.

Jeszcze nigdy klejenie elementów ze styropianu nie było tak proste! W odróżnieniu od tradycyjnej metody klejenia elementów styropianowych, w której wykonawca sam musiał przygotować zaprawę klejową nowa technologia klejenia polega na zastosowaniu kleju w piance gotowego do użycia. Klej do styropianu Tytan jest prosty w użyciu i nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi ani materiałów (tj. woda, prąd, sprzęt do mieszania zaprawy klejowej). Dzięki nowej technologii klejenia produkt znacznie ułatwia i skraca pracę wykonawcom. Jego atutami są również szybkość utwardzania oraz wyjątkowo mocna spoina. Puszkę z Klejem do styropianu Tytan wystarczy doprowadzić do temperatury pokojowej i przez ok. 30 sekund intensywnie nią wstrząsać.

Klej do Styropianu przeznaczony jest do mocowania płyt styropianowych (XPS, EPS) do ścian, garaży, dachów, fundamentów; ale również do klejenia parapetów, listew ozdobnych, płyt g-k, paneli ściennych, lekkich elementów dekoracyjnych oraz kasetonów.

Klej z powodzeniem sprawdzi się przy pracach ociepleniowych ale również wykończeniowych gdzie wykorzystywanych jest wiele elementów ze styropianu. Klej do styropianu polecany jest zarówno wykonawcom jak i majsterkowiczom, którzy zmagają się z montażem sztukaterii.

A teraz klej do styropianu dostępny w wyjątkowej promocji, w wybranych punktach sprzedaży.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 4,67)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*