Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Baza wiedzy » Przedsiębiorco, idź na szkolenie!

Przedsiębiorco, idź na szkolenie!(21/09/2015)

Po pierwsze dlatego, że poszerzysz swoją wiedzę. Po drugie dlatego, że zapłacisz mniejszy podatek. Koszty szkolenia bowiem można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu.

Spełniony musi być tylko jeden warunek  – szkolenie musi być związane z prowadzona działalnością.

To samo dotyczy studiów – jeżeli ich kierunek przyczyni się do usprawnienia procesów zarzadzania, a tym samym wpłynie na zwiększenie przychodów, wówczas koszty związane ze studiami właściciela firmy mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodu. Na szkolenie można też wysłać pracownika. Firma będzie miała koszt wówczas, jeżeli szkolenie to przyczyni się do zwiększenia jej przychodów (np. poprawi jakość lub efektywność pracy danego pracownika).

Możliwości kursów i szkoleń jest obecniebardzo dużo – od koloru, do wyboru! Jeżeli chodzi o kursy językowe to tu problemu z ewentualnym udowodnieniem pozytywnego wpływu na prowadzoną działalność być nie powinno. To samo tyczy się wspomnianego zarządzania. Wszelkie kierunki ekonomiczne są jak najbardziej wskazane. A przecież im więcej się wie, tym lepiej, i efektywniej, można zarządzać własną firmą. Szkolenia marketingowe pomogą w zdobyciu klientów, a obsługa portali społecznościowym pozwoli nam na zarządzanie obecnością naszej firmy w intrenecie. Poza tym zapewni darmową reklamę i pożądany rozgłos. Tak więc, szkolenie czas zacząć!

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*