Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Fachowcy polecają drzwi Arctic Plus

Fachowcy polecają drzwi Arctic Plus(11/09/2015)

Drzwi kompozytowe linii Arctic Plus, produkowane przez firmę Vikking, to kolejny produkt Polecany przez Fachowców zrzeszonych w ZMS.

Drzwi Arctic Plus to produkt wyjątkowy na wielu płaszczyznach: po pierwsze, firma Vikking jako jedyna w Polsce produkuje drzwi z kompozytu. Po drugie, są to drzwi pasywne w cenie zdecydowanie bardziej przystępnej niż produkty konkurencji o podobnych parametrach. Po trzecie – i najważniejsze – drzwi Vikkinga to niemal „ręczna robota”. Te elementy, które człowiek może wykonać lepiej i precyzyjniej niż maszyna, wykonują pracownicy fabryki. Ciekawostką są również elementy szklane, wykonywane na miejscu, w pracowni witrażowej należącej do Vikkinga.

Oczywiście drzwi spełniają wszystkie wymagania współczesnego klienta i na życzenie mogą być wyposażone w zamki z szyfrem, zamki biometryczne, fotokomórki itp.  Warto również zwrócić uwagę na ich rozmiar – drzwi Arctic Plus mogą mieć nawet 2,20 m wysokości, co w nowoczesnym budownictwie może być nie lada zaletą i tym, co odróżni nasz dom od domu sąsiada.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*