Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Przetestuj klej do folii i EPDM Tytan 2020

Przetestuj klej do folii i EPDM Tytan 2020(28/08/2015)

Klika dni temu firma Selena przekazała nam pakiet klejów do folii i EPDM Tytan 2020.

Kleje są dostępne w burze Zrzeszenia dla montażystów, którzy chcieliby je przetestować i opowiedzieć nam o swoich doświadczeniach.

Klej Tytan 2020 to część certyfikowanego systemu do warstwowego montażu okien Tytan ProEnergy System. Sprawdza się podczas klejenia folii wewnętrznych i zewnętrznych oraz folii EPDM do fasad, ale również do klejenia elementów metalowych, aluminiowych, miedzianych, stalowych, szklanych i z tworzyw sztucznych. Doskonale radzi sobie też z klejeniem materiałów izolacyjnych, takich jak styropian czy wata szklana.

Czym wyróżnia się spośród podobnych produktów na rynku? Jest rzeczywiście szybkoschnący i ma dużą siłę klejenia, również w przypadku trudnych powierzchni, jak drewno czy szkło. Po utwardzeniu jest zupełnie odporny na wodę i warunki atmosferyczne (jest odporny termicznie w zakresie temperatur od -30 do +80 stopni!), dzięki czemu może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

A co o kleju mówią sami twórcy? „Pod marką TYTAN Professional powstają produkty, które odpowiadają na ich faktyczne potrzeby i przede wszystkim znacznie ułatwiają im prace. Najnowszą odpowiedzią na zawodowe bolączki Montażystów jest jednoskładnikowy klej montażowy, którego mogą używać do mocowania taśmy okiennej, ale także do klejenia gumy EPDM. To pierwszy taki klej na rynku. Trzeba również zaznaczyć, że wchodzi w skład systemu TYTAN ProEnergy przeznaczonego do energooszczędnego montażu warstwowego, który jako jedyny został certyfikowany przez ITB” – zaznacza Magdalena Murzyn, Product Manager w Selenie SA.

Klej oraz cały ProEnergy System otrzymał honorowy tytuł Polecane przez Fachowców.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 4,33)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*