Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Złap premię za wymiany!

Złap premię za wymiany!(26/08/2015)

Od września, czyli za kilka dni, rusza nowy program Zrzeszenia – Premie Energetyczne. Będzie realizowany wspólnie z firmą CertyNergia.

Program polega na dostarczaniu firmie CertyNergia zaświadczeń o przeprowadzanych wymianach okien. Za każdą udokumentowaną wymianę stolarki na lepszą, o korzystniejszych parametrach energetycznych, firma montażowa może otrzymać bony na darmowe materiały i narzędzia montażowe. Z naszych symulacji wynika, że niewielka firma, przeprowadzająca ok. 30 wymian rocznie, może w ten sposób liczyć na bony o wartości ok. 5000 zł rocznie. W praktyce oznacza to, że materiały, które wykorzystane zostały do wymiany okien, w zasadzie są za darmo!

Oczywiście należy spełnić pewne warunki: wymiana nie może być dofinansowana ze środków unijnych, w dodatku na pieniądze trzeba będzie chwilę poczekać, bo program finansowany jest z pieniędzy europejskich. Ale na pewno się opłaca, jak potwierdziły nam firmy, które w programie już uczestniczą.

Dla niezdecydowanych argumentem może być fakt, że bieżący rok jest ostatnim, w którym można ubiegać się o premię za wymiany z 5 ostatnich lat, czyli od 2011 roku. Jeśli bowiem premia roczna wynosi 5000 zł, za 5 ostatnich lat można bez trudu zgarnąć bony na kilkadziesiąt tysięcy!

O programie można dowiedzieć się więcej w biurze Zrzeszenia, a od 16 do 18 września do Państwa dyspozycji będzie pani Agnieszka Majewska z firmy CertyNergia, która odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Prosimy o zapisywanie się na spotkanie z naszą ekspertką w biurze Zrzeszenia.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*