Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Salonyokienne.pl – najlepsze salony ze stolarką

Salonyokienne.pl – najlepsze salony ze stolarką(05/08/2015)

Zapraszamy na stronę SalonyOkienne.pl – tylko tam znajdziecie sprawdzone i polecane salony ze stolarką okienną, filmy instruktażowe z prostymi poradami dotyczącymi użytkowania okien, a także listę najpopularniejszych marek okiennych i ich autoryzowanych salonów.

Strona wystartowała zaledwie kilka tygodni temu i jest w ciągłej budowie. Ale już teraz zapraszamy Was i Wasze salony do dopisywania się do naszej listy. Wystarczy zgłosić się do nas, a w ciągu kilku dni załatwimy wszystkie formalności i będziemy mogli oficjalnie Was polecać.

Strona jest częścią programu Salony Ładnego Domu, rozwijanego pod patronatem miesięcznika Ładny Dom i Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Program ma za zadanie promowanie najlepszych, w pełni profesjonalnych salonów ze stolarką otworową. Salony takie otrzymają od nas materiały promocyjne (plakaty, naklejki, ekspozytory) i ulotki dla klientów o zaletach szczelnego montażu. Będą również promowane w wydawnictwach Zrzeszenia oraz na łamach Ładnego Domu. Więcej o programie na stronie salonyokienne.pl. Zapraszamy już dziś i zachęcamy do dopisywania się do listy – warto być o krok przed konkurencją.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*