Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Tytan ProEnergy System – certyfikowany montaż

Tytan ProEnergy System – certyfikowany montaż(17/07/2015)

Warstwowy montaż stolarki wymaga użycia trzech produktów: folii paroszczelnej, folii paroprzepuszczalnej i piany PU.

Choć większość firm produkujących chemię budowlaną ma je wszystkie w ofercie, to dopiero Selena postanowiła stworzyć z nich jeden system montażu – Tytan ProEnergy System.

W skład ProEnergy System wchodzą: folia paroszczelna i paroprzepuszczalna Tytan Professional (obie mogą być zastąpione przez folię uniwersalną), taśmy rozprężne do uszczelnienia węgarków lub połączenia ramy z roletą, folie EPDM oraz piana poliuretanowa O2 Energy 2020.  Taki zestaw materiałów został przebadany w niezależnych laboratoriach, a całość uzyskała ich pozytywną rekomendację. Możemy więc mówić o pierwszym w Polsce certyfikowanym energooszczędnym systemie do montażu warstwowego!

Zapytaliśmy członków Zrzeszenia Montażystów Stolarki o opinię na temat systemu i oto, co usłyszeliśmy:

- folie są bardzo dobrej jakości – nie kruszą się nawet po długotrwałej ekspozycji na promieniowanie UV, jak miewa to miejsce w przypadku konkurencyjnych produktów. Jeśli więc z jakiegoś powodu wiemy, że folie zewnętrzne będą wystawione na słońce do kilku tygodni, warto rozważyć zakup produktu Tytana.

- Piana jest może nie tak wydajna, jak te, z którymi najczęściej mamy do czynienia, ale możemy uznać to za atut – dzięki temu pęcherzyki powietrza są dużo mniejsze, sama piana gęstsza, a jakość montażu – wyższa. Zdecydowanie polecamy do prawdziwych „ciepłych” montaży.

- Cena nie jest najniższa na rynku, ale już stosunek ceny do jakości jest jednym z najlepszych.

W związku z niemal wyłącznie entuzjastycznymi recenzjami, system ProEnergy już wkrótce będzie „Polecany przez fachowców”

Więcej o systemie przeczytacie na stronie producenta.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (7 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*