Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Z wizytą w Białej Podlaskiej u nowego Partnera Zrzeszenia

Z wizytą w Białej Podlaskiej u nowego Partnera Zrzeszenia(23/06/2015)

Firma Vikking, producent wysokiej klasy drzwi kompozytowych, a od niedawna również okien pasywnych Real Wood, dołączyła do grona Partnerów Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Z tej okazji odwiedziliśmy  salon firmowy w Białej Podlaskiej.

To, co na pewno można powiedzieć o ofercie firmy Vikking, to że tworzy stolarkę „na miarę”, dostosowaną do oczekiwań klienta zarówno jeśli chodzi o jakość i wyposażenie, jak i niepowtarzalne wzornictwo. „Wszystkie nasze drzwi są niebywale odporne na działanie warunków atmosferycznych, bezpieczne i ciepłe, a do tego po prostu ładne” – opowiadał nam prezes firmy, pan Tadeusz Konaszuk. Drzwi Vikkinga mogą być wyposażone w wiele nietypowych elementów, jak np. oświetlenie LED-owe w naświetlach, witraże nawiązujące do stylistyki skrzydła, zamki biometryczne czy sterowanie Bluetooth. Są też bardzo łatwe w montażu, który nie wymaga nawet zdjęcia skrzydła z ościeżnicy!

Od niedawna firma zajmuje się również projektowaniem i produkcją jedynych na rynku okien pasywnych w technologii Real Wood – do złudzenia przypominających drewno, choć wykonanych z tworzywa sztucznego. To produkt dla wymagającego klienta – okna są wyjątkowe z uwagi na swój wygląd, ale też ze względu na komponenty, z których są wykonane. „Wyglądają jak okna drewniane, są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne jak okna PVC, a do tego nie wymagają w zasadzie żadnej konserwacji” – opowiadał prezes Konaszuk. Więcej o oknach Vikkinga przeczytacie tutaj.

Wizyta w Białej Podlaskiej miała również drugi cel – nawiązanie współpracy między Vikkingiem a Zrzeszeniem Montażystów Stolarki. W trakcie zaplanowanej na długie miesiące współpracy będziemy wspólnie propagować zasady prawidłowego montażu drzwi zewnętrznych oraz szerzyć wiedzę o drzwiach kompozytowych i oknach pasywnych Real Wood.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*