Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Jakość premium w standardzie

Jakość premium w standardzie(20/05/2015)

Vikking znany jest przede wszystkim z drzwi kompozytowych, ale od niedawna najbardziej wymagający klienci mogą znaleźć w ofercie firmy również linię pasywnych okien PVC.

Okna skonstruowane są w oparciu o innowacyjne, strukturyzowane profile PVC, do złudzenia przypominające drewno. Profile oparte są na systemach aluplast: Ideal 4000, Ideal 7000 i Ideal 8000, i poddawane strukturyzacji w fabryce Vikkinga w Białej Podlaskiej. Okna mogą mieć kolor drewnopodobny lub dowolny z palety RAL. Całość objęta jest ochroną patentową. Technologia strukturyzowania profili jest sprawdzona i od lat z powodzeniem stosowana w kompozytowych drzwiach Vikkinga. Zalety takiego rozwiązania? Klient otrzymuje produkt wyglądający jak drewno, ale nie wymagający kosztownych zabiegów pielęgnacyjnych.

Okucia dostarcza Winkhaus – klienci w standardzie otrzymują blokadę klamki i 4-stopniowy uchył. Na zamówienie możliwe jest zastosowanie takich nowinek, jak okucie PADK – rozwiązanie idealne do kuchni i łazienek, pozwalające odsunąć skrzydło od ramy na 6 mm na całym obwodzie skrzydła, nie zmniejszając jednocześnie własności antywłamaniowych okna. Okna mogą być wyposażone w automatykę sterowania i instalację alarmową.

Producent zdecydowanie stawia na jakość i stosuje najwyższej klasy rozwiązania: silikonowe, ręcznie wkładane uszczelki, metalowe łączniki słupków, wzmocnienia stalowe profili PCW o klasę wyżej niż przewiduje technologia. Przykładowo – tam, gdzie wystarczyłaby stal o grubości 1,5 mm, stosowane jest wzmocnienie 2,0 mm. W ramie zawsze jest wzmocnienie zamknięte.

Jak twierdzą przedstawiciele firmy, okna cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, którzy zmęczeni są masowością i szeregiem jednakowych, często średniej jakości okien. Okna Real Wood są dostępne wyłącznie w autoryzowanej sieci partnerów,którzy zapewnią optymalny dobór okien o znakomitych właściwościach pasywnych okien PVC w połączeniu z zaletami estetyki szlachetnego drewna. Dla wszystkich zainteresowanych możliwością wprowadzenia okien Vikkinga do swojej oferty, firma organizuje szkolenia produktowe w Białej Podlaskiej.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (7 głosów, średnia ocena: 4,14)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*