Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Mistrzowskie szkolenie w firmie Selt

Mistrzowskie szkolenie w firmie Selt(16/04/2015)

Od poniedziałku aż do dzisiaj (13-16 kwietnia) trwa szkolenie z montażu osłon przeciwsłonecznych dla finalistów Mistrzostw Polski Zrzeszenia. Szkolenie, wraz z kursem i egzaminem państwowym z uprawnień SEP ufundowała firma Selt.

Do Opola przyjechało 20 osób: montażystów i właścicieli firm, którzy przez cztery dni uczą się montażu refleksoli, markiz i żaluzji zewnętrznych. Dodatkowo mieli okazję zwiedzić fabrykę i zobaczyć, jak wygląda produkcja poszczególnych rodzajów osłon i jak skrupulatne sprawdzana jest ich jakość na każdym etapie wytwarzania. „Dzięki temu każda firma, która z nami współpracuje, ma pewność, że otrzymuje produkt najwyższej klasy” – mówił pan Jarosław Baran z Selta podczas oprowadzania gości.

Opinia uczestników o szkoleniu nie pozostawia wątpliwości, że warto było wziąć w nim udział. „To cztery dni ciężkiej pracy fizycznej: mierzymy, montujemy, a nawet staramy się usuwać usterki” – mówił jeden z uczestników. „Ale dzięki temu jest szansa, że niewiele nas zaskoczy, gdy te same produkty będziemy instalowali już u klienta”.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*