Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Z wizytą w FIXie

Z wizytą w FIXie(02/04/2015)

Mistrzostwa Polski już dawno za nami, a z najlepszą firmą 2015 roku mieliśmy okazję porozmawiać dopiero teraz. No i oczywiście wręczyć nagrody ufundowane przez Grupę Topex – z uwagi na rozmiar i ciężar zdecydowaliśmy, że najlepiej będzie osobiście dostarczyć je

We wrocławskim Fixie zastaliśmy szefa, pana Norberta Frąckowiaka i panią Izabelę Ośmiałowską, która odebrała nagrody w imieniu Mateusza Ośmiałowskiego, Mistrza Polski Montażystów.

„To dla nas niesamowity miesiąc” – mówił Frąckowiak. „Zaczęło się od Mistrzostw Polski Zrzeszenia, a potem dostaliśmy nagrodę Vetrexu dla najlepszego doradcy klienta 2014. Do tego wszystkiego na targach Tarbud wyróżniono nas za najlepsze stoisko i montaże”.

W Fixie rzeczywiście dobrze się dzieje. Firma ma dwa salony we Wrocławiu, ale obsługuje klientów z całej Polski. Również dzięki zwycięstwu w Mistrzostwach. „Przystępując do Mistrzostw Polski nie wiedzieliśmy, czy przełoży się to na zlecenia. Minęły zaledwie dwa tygodnie, a już widzimy, że tak. Mamy nowe zlecenia, klienci rozpoznają Mateusza Ośmiałowskiego i zdarzają się tacy, którzy nie chcą montażu powierzyć nikomu innemu”.

A czemu zawdzięczają ten sukces? „Pracy, szkoleniom pracowników… ważne jest też, że nie boimy się podjąć ryzyka i wprowadzać zmian, co do których nie ma pewności, że przyniosą spodziewane efekty” – tłumaczy Frąckowiak. A my dorzucilibyśmy do tego wielką pasję, którą można dostrzec na pierwszy rzut oka u wszystkich pracowników firmy.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 4,20)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*