Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Fix i Klucz-Serwis Mistrzami Polski Zrzeszenia

Fix i Klucz-Serwis Mistrzami Polski Zrzeszenia(16/03/2015)

W dniach 10-12 marca 2015 roku odbyły się I Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Do konkursu, który odbył się podczas poznańskiej Budmy, stanęło ostatecznie siedmiu doradców technicznych i ośmiu montażystów

z firm Art-Okna z Bielska Białej, Ekskluzywne Okna i Drzwi z Zawiercia, Fix z Wrocławia, Klucz-Serwis z Grójca, Mariot z Rzeszowa, Mróz z Łodzi, Nowal z Warszawy i Salva z Zielonej Góry. W konkursie dla handlowców zwyciężył pan Paweł Osiejewski z firmy Klucz-Serwis, a w konkursie dla doradców – pan Mateusz Ośmiałowski z firmy Fix. Fix okazał się również najlepszą firmą 2015 roku.

Konkurs dla doradców technicznych odbył się pierwszego dnia zawodów. Zadaniem każdego handlowca było odegranie scenki z klientami, w których wcielali się aktorzy Monika Jarosińska i Bogusław Kaczmarczyk. Następnie kandydaci odpowiadali na pytania komisji konkursowej, w której zasiedli: Katarzyna Wangin (Ładny Dom), Robert Klos (Forum Branżowe), Rafał Woronowicz (G-U) i Konrad Klimek (Kancelaria Synergia).

Dwa kolejne dni były poświęcone na wyłonienie Mistrza Polski wśród montażystów. Zawody składały się z trzech części: testu pisemnego, egzaminu ustnego oraz montażu okna. Ta ostatnia część wzbudziła najwięcej emocji, gdyż podstawowym, i jak się okazało – najtrudniejszym zadaniem było całkowicie szczelne zamontowanie okna przy użyciu wyłącznie folii paroszczelnych i paroprzepuszczalnych. Poprawność montażu weryfikowana była testem szczelności. Tym razem o kolejności montażystów decydowało jury w składzie: Andrzej Kowalski (ZMS), Krzysztof Mateja, Rafał Olejarz (Selt), Marek Ognik (aluplast).

Mistrzostwa zakończyły się 12 marca oficjalną uroczystością ogłoszenia wyników i wręczenia nagród, a następnie częścią mniej oficjalną: bankietem dla wszystkich gości Zrzeszenia Montażystów Stolarki i koncertem rockowym zespołu JemDżem.

I w tym miejscu serdeczne podziękowanie za możliwość przeprowadzenia tej iprezy dziękujemy wszystkim jej uczestnikom, członkom jury oraz Sponsorom i Promotorom, czyli firmom G-U, Selt, ISO-Chemie, Ventec, Somfy, Bricoman, Grupa Topex, Pol-Skone, Geze, aluplast, Drutex i Selena.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (6 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*