Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Komplet finalistów Mistrzostw Polski!

Komplet finalistów Mistrzostw Polski!(03/03/2015)

Finał Mistrzostw Polski odbędzie się już za tydzień. Czas więc przedstawić Państwu komplet finalistów, którzy będą walczyli o tytuł Mistrza podczas poznańskiej Budmy w dniach 10-12 marca.

Są to:

  • Salva z Zielonej Góry
  • Mróz z Łodzi
  • Klucz-Serwis z Grójca
  • Nowal z Warszawy
  • Art-Okna z Bielska Białej
  • Mariot z Rzeszowa
  • De-Bo z Olsztyna
  • Fix z Wrocławia
  • Ekskluzywne Okna i Drzwi z Zawiercia.
I to tym trzem ostatnim firmom, finalistom wyłonionym pod koniec lutego, poświęcimy resztę tego tekstu.

PPHU FIX

Firma PPHU FIX, prowadzona przez pana Norberta Frąckowiaka, działa na Dolnym Śląsku od 1997 roku. Firma oferuje klientom stolarkę wielu renomowanych firm, m.in. Vetrex, Velux, Roto, Fakro, Wiśniowski, Mirola, Porta czy KMT. W przestronnym salonie we Wrocławiu znajduje się wszystko, czego inwestorzy potrzebują do zamknięcia budynku: od okien o drzwi, przez bramy i okna połaciowe, aż po dodatki takie, jak żaluzje i rolety. FIX jest liderem na rynku dolnośląskim, jeśli chodzi o obsługę klientów budujących domy energooszczędne. Takim inwestorom proponuje szczelny montaż, również w warstwie ocieplenia (konsole JB-D i Knelsen, a także system MOWO), wykonywany przez wysokiej klasy instalatorów.

De-Bo

Firma De-Bo z Olsztyna istnieje od 1991 roku. Założył ją i prowadzi pan Józef Deptuła. Klienci którzy trafią do jednego z jego salonów mogą liczyć na kompleksową, profesjonalną obsługę: od pomocy w doborze stolarki, przez pomiary, aż po wysokiej klasy montaż i usługi serwisowe. De-Bo współpracuje wyłącznie z najlepszymi dostawcami, wśród których są firmy Vetrex, Wikęd, Drutex, Verte, Pol-Skone, Gerda czy DRE. Nie zawiodą się również ci, którzy szukają zautomatyzowanych rozwiązań: partnerem w tym zakresie jest firma Nice.

Dewizą De-Bo jest dostarczanie stolarki najlepszego gatunku i montowanie jej w najlepszy sposób. Nie mamy wątpliwości, że taki system się sprawdza, w dodatku od prawie 30 lat.

Ekskluzywne Okna i Drzwi

Ekskluzywne Okna i Drzwi, firma pana Marcina Kępki, to lider na śląskim rynku w zakresie sprzedaży i montażu stolarki okienno-drzwiowej. Obecnie posiada cztery salony sprzedaży: dwa w Zawierciu i dwa w Mikołowie. Najmniejszy z nich ma 50, a największy – ponad 100 m2. Choć zdarzają się trudne momenty (niedawno jeden z salonów został zalany po awarii rury), firma stale się rozwija i inwestuje, również w kwalifikacje i umiejętności swoich pracowników. Pan Marcin Kępka na stale zatrudnia 3 ekipy montażowe i kilku doradców technicznych. Taki zespół pozwala obsłużyć nawet najbardziej wymagających inwestorów, co potwierdzają bardzo dobre opinie wystawiane przez klientów i dostawców.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*