Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Bezpłatne szkolenia firmy Velux

Bezpłatne szkolenia firmy Velux(25/02/2015)

Już ponad 2000 przeszkolonych dekarzy i doradców handlowych w 14 miastach w całej Polsce – tak wyglądają statystyki po sześciu tygodniach szkoleń „Akademii Rozwoju Biznesu”, które od połowy stycznia prowadzi firma VELUX. Firmy, które jeszcze z nich nie skorzystały mogą nadal

Jednodniowy, bezpłatny kurs podzielony jest na dwa bloki: teoretyczny i pokazowy. W pierwszej części uczestnicy poznają trendy rynkowe, oczekiwania klientów oraz nowości z segmentu okien dachowych, ze szczególnym wskazaniem na potencjalne obszary rozwoju biznesu dekarskiego lub handlowego. Drugi etap to praktyczne zapoznanie się z technikami montażowymi i zaletami rozwiązań technicznych VELUX, w pięciu blokach tematycznych. Prezentacje odbywają się na specjalnie do tego celu skonstruowanych stojakach, imitujących połać dachu. „Ta część zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mogą z bliska zobaczyć wszystkie detale techniczne oraz zapytać naszych wykwalifikowanych pracowników o szczegóły montażu. Pytań zawsze jest dużo” – opowiada Sławomir Łyskawka, dyr. techniczny VELUX Polska, odpowiedzialny za program merytoryczny.

Firma VELUX zadbała także o element rywalizacji. Na uczestników czekają konkursy i atrakcyjne nagrody, w tym możliwość wygrania wyjazdu na Finał Europejskiej Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej, której firma VELUX jest tytularnym sponsorem.

Do końca marca odbędzie się jeszcze siedem spotkań. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja przez stronę internetową www.velux.pl/akademia​ lub zgłoszenie telefoniczne w Centrum Obsługi Akademii VELUX, tel. +48 502 410 410. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu VELUX.

Najbliższe terminy AKADEMII VELUX:

02-06 marca woj. śląskie (Tarnowskie Góry), woj. kujawsko-pomorskie (Osielsko)

09-13 marca woj. podkarpackie (Rzeszów) woj. zachodniopomorskie (Koszalin)

16-20 marca woj. mazowieckie (Warszawa)

23-27 marca woj. wielkopolskie (Luboń) woj. małopolskie (Brzesko)

Serdecznie zapraszamy!

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*