Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Zrzeszenie docenione przez targi Sibex

Zrzeszenie docenione przez targi Sibex(24/02/2015)

W niedzielę zakończyły się trzydniowe targi Sibex w Sosnowcu, podczas których działania na stoisku Zrzeszenia były jedną z głównych atrakcji.

Pierwszego dnia przeprowadziliśmy warsztaty dla handlowców, konsultacje montażowe oraz egzaminy, które wyłoniły aż dwunastu nowych Mistrzów Montażu z firm Mariot, Meldom i Firma Zed. Najbardziej widowiskowe okazało się badanie szczelności zamontowanej stolarki, wykonane sprzętem do badań Blower Door, oficjalnie przekazanym w tym samym dniu przez firmę ISO-Chemie. Udowodniliśmy, że tylko połączenie wysokiej klasy folii i taśm uszczelniających z dokładną pracą wykwalifikowanych montażystów gwarantują montaż odporny na przedmuchy powietrza.

Obecność Zrzeszenia w Sosnowcu związana była z Mistrzostwami Polski w montażach i doradztwie technicznym, dlatego w ramach przygotowań do marcowego finału, na stoisku odbyły się konsultacje dla instalatorów stolarki oraz warsztaty dla handlowców. Szczególnie szkolenie dla doradców cieszyło się dużym zainteresowaniem – panowie Robert Klos i Krzysztof Łakota, a także eksperci Sponsorów Mistrzostw Polski mówili o marketingu w stolarce, sklepach internetowych, perpektywach rynku stolarki i o tym, dlaczego warto namawiać klientów na szczelny montaż.

Na stoisku, oprócz reprezentantów Zrzeszenia, obecni byli doradcy z firm partnerskich: Selt z nowoczesnym totemem, na którym pokazywali ofertę firmy i możliwości, jakie daje zastosowanie osłon fasadowych, G-U z ulotkami na temat prawidłowego montażu oraz z materiałami montażowymi oraz ISO-Chemie z ofertą folii i taśm, a przede wszystkim z systemem Winframer. Doradcy służyli radą montażystom i wszystkim gościom targowym.

Aktywność Zrzeszenia na targach Sibex doceniona została przez organizatorów – podczas oficjalnej uroczystości organizacja otrzymała dyplom i podziękowanie za wsparcie merytoryczne oraz wkład w realizację programu tej trzydniowej imprezy.

A tutaj filmowa relacja z tej imprezy:

ZMS loga_1_x264

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*