Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Już sześć firm w finale Mistrzostw Polski

Już sześć firm w finale Mistrzostw Polski(17/02/2015)

Firmy Mariot z Rzeszowa i Art Okna z Bielska Białej zostały kolejnymi finalistami Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Właściciele firmy Art Okna, Małgorzata Tyniec-Jarmundowicz i Jacek Jarmundowicz, z branżą stolarki związani są już od 1998 roku. Od 2002 natomiast działają pod marką Art Okna w całym województwie śląskim. Klienci, którzy trafią do dużego, eleganckiego salonu przy ulicy Bukowej w Bielsku-Białej, znajdą kompleksową ofertę stolarki „z najwyższej półki”: od okien, przez drzwi i bramy, aż po rolety i żaluzje. Firma współpracuje z dostawcami takimi, jak Awilux, Krispol, Porta, Gerda czy DRE. Do dyspozycji inwestorów pozostaje świetnie wykwalifikowana kadra doradców technicznych, którzy – jak głosi motto firmy – o oknach wiedzą wszystko. Bo tutaj nie przychodzi się po cenę, ale po wiedzę, doświadczenie i profesjonalną obsługę, również na polu serwisowym i montażowym.

Firmę Mariot działa od 1999 roku. W znajdującym się w Rzeszowie przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki, 400-metrowym salonie jest miejsce na wszystko, co jest potrzebne klientom w zakresie stolarki otworowej. Mariot oferuje rozwiązania dla prywatnych inwestorów budujących domki jednorodzinne, jak i inwestorów instytucjonalnych, którzy potrzebują rozwiązań do obiektów przemysłowych. Firma posiada kilka wykwalifikowanych ekip montażowych, którym trudności nie sprawia nawet najbardziej skomplikowana i zaawansowana technologicznie realizacja. Mariot bardzo dba również o swój wizerunek – zatrudnia specjalistę od marketingu i PR’u, co nie jest powszechną praktyką w przypadku firm handlowo-montażowych.

Firmy Art Okna i Mariot będą konkurowały w finale Mistrzostw Polski z firmami: Salva z Zielonej Góry, Mróz z Łodzi, Klucz-Serwis z Grójca i Nowal z Warszawy.

Sponsorami Mistrzostw Polski są firmy G-U, Selt i ISO-Chemie.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*