Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Klucz-Serwis w Zrzeszeniu

Klucz-Serwis w Zrzeszeniu(03/02/2015)

W ubiegły piątek biuro Zrzeszenia odwiedził pan Marcin Łoski – właściciel firmy Klucz-Serwis, jednej z czterech firm zakwalifikowanych do montażowych Mistrzostw Polski. Wręczyliśmy panu Marcinowi dyplom gratulacyjny finalisty Mistrzostw, a także odbyliśmy rozmowę o prowadzonej przez niego firmie.

Klucz-Serwis to bodaj najbardziej znana firma budowlana w Grójcu, której dużą część działalności stanowi handel i montaż stolarki otworowej. Firma posiada dwa sklepy: ponad 100-metrowy salon dla wymagających inwestorów oraz dużo mniejszy punkt sprzedaży, nazywany przez właściciela „butikiem okiennym”, dla mniej zamożnych klientów.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup stolarki u pana Marcina, może liczyć na najlepsze produkty i rozwiązania, profesjonalną obsługę i wysokiej klasy doradztwo techniczne. W firmie pracują również wysoko wykwalifikowani montażyści. Jak podkreśla sam właściciel, to właśnie pracownicy firmy stanowią o jej sile. „Mamy o tyle komfortową sytuację, że nie musimy sprzedawać ceną. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta, a z konkurencją wygrywamy dzięki wiedzy, profesjonalizmowi i zaangażowaniu”. To dzięki temu „Kluczyk”, jak popularnie nazywana jest firma pana Marcina w Grójcu, jest jednym z tych salonów, które bez wahania polecić możemy nie tylko mieszkańcom tego miasta, ale całego Mazowsza.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (7 głosów, średnia ocena: 3,43)
Komentarze Dodaj komentarz
  1. J napisał:

    To jest jakieś nieporozumienie ta pseudo firma…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*