Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Folia ISO-CONNECT Vario Fix polecana przez fachowców

Folia ISO-CONNECT Vario Fix polecana przez fachowców(30/01/2015)

Podczas szkolenia prawno-montażowego, które odbyło się 29 stycznia w Olsztynie, pan Daniel Okseniuk z firmy ISO-Chemie odebrał dyplom „Polecane przez fachowców” dla produktu ISO-CONNECT Vario Fix.

„To duże wyróżnienie dla naszej firmy i motywacja do dalszej pracy nad jeszcze lepszymi rozwiązaniami” – dziękował zebranym.

ISO-CONNECT Vario Fix na miano bardzo dobrego rozwiązania z pewnością zasługuje. Jest to jedna z niewielu folii na rynku, która nie wymaga stosowania dodatkowego kleju ani gruntu. Zaopatrzona jest w dwa niebywale mocne paski klejące, które przytwierdzają folię do ramy z jednej strony i do muru z drugiej. Dodatkowo posiada siateczkę podtynkową, dodatkowo zabezpieczającą folię przed odklejeniem. Jeszcze jedną, nie do przecenienia zaletą, jest to, że Vario Fix jest folią uniwersalną i może być używana zarówno jako warstwa wewnętrzna, jak i zewnętrzna.

Dyplom „Polecane przez fachowców” to honorowe wyróżnienie dla innowacyjnych i wartych polecenia produktów dla stolarki, przyznawane przez uczestników Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*