Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Klucz-Serwis i Nowal kolejnymi finalistami Mistrzostw Polski

Klucz-Serwis i Nowal kolejnymi finalistami Mistrzostw Polski(26/01/2015)

Firmy Nowal z Warszawy i Klucz-Serwis z Grójca zostały kolejnymi finalistami Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Firma Nowal, prowadzona od 1995 roku przez pana Cezarego Nowackiego, szybko stała się miejscem, do którego klient przychodzi nie tylko po okna, ale również po drzwi, bramy garażowe i akcesoria.Nowal współpracuje z dostawcami takimi, jak Vetrex, Hormann, Gerda, Porta, Delta i AFB. Zatrudnia trzy ekipy montażowe i kilku handlowców, którym nawet po sezonie pracy nie brakuje. To efekt dobrego przygotowania technicznego i ciągłego szkolenia. Jak podkreśla Cezary Nowacki, rynek ewoluuje i klienci są coraz bardziej wyedukowani, dlatego również pracownicy firmy muszą się bez przerwy szkolić.

Firma specjalizuje się w doborze, dostarczaniu i montażu stolarki klasy premium prywatnym inwestorom. W niemal 140-metrowym salonie zaprezentowanych jest większość sprzedawanych rozwiązań, łącznie z bramami garażowymi i elementami automatyki.

Choć już teraz Nowal to salon, który można polecić bez wahania, Cezary Nowacki myśli o kolejnych zmianach, które uatrakcyjnią jego firmę w oczach klientów. Chodzi głównie o obecność firmy w internecie: już wkrótce zostanie odświeżona strona, a w ślad za nią pojawi się katalog stolarki on-line i sklep internetowy.

Klucz-Sewis, od 1999 roku prowadzony przez inż. Marcina Łoskiego w Grójcu, to lider na lokalnym rynku budowlanym. Firma zajmuje się nie tylko dystrybucją wysokojakościowej stolarki budowlanej, ale też prowadzi skład materiałów oraz produkuje osłony wewnętrzne. Ofertę Klucz-Serwis uzupełnia bogate spectrum automatyki domowej, parapety, a nawet schody. Firma prowadzi również wypożyczalnię narzędzi budowlanych, świadczy usługi remontowe, budowlane, ociepla budynki, a także zapewnia profesjonalny montaż okien, drzwi, rolet i bram.

W dziedzinie stolarki firma prowadzi dwa salony w Grójcu: jeden oferuje stolarkę ekonomiczną przede wszystkim na rynek wymian, natomiast drugi salon jest wyspecjalizowany w produktach segmentu Premium. W tym zakresie Klucz-Serwis współpracuje z takimi producentami jak Vetrex, Krispol, Sokółka, Selt, Porta, Gerda, Pol-Skone, Normstahl, Hormann, ale też wielu innych renomowanych dostawców stolarki i ślusarki budowlanej. Chlubą firmy są doświadczeni doradcy techniczni oraz wysokokwalifikowani montażyści i instalatorzy. Klucz-Serwis jest aktywnym uczestnikiem Zrzeszenia Montażystów Stolarki i jest przez tą organizację polecany najbardziej wymagającym inwestorom.

Mistrzostwa Polski Montażystów Stolarki odbędą się dzięki wsparciu Sponsorów, czyli firm: G-U, Selt i ISO-Chemie.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz
  1. Warszawiank napisał:

    Może i tak ale w sumie nie wiadomo.

  2. warszawiak napisał:

    a kto tą śmieszną firmę nowal na mistrzostwa wzioł przecież oni jeszcze truckami na montaze jezdza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*