Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Baza wiedzy » Markizy – atrakcyjne uzupełnienie oferty

Markizy – atrakcyjne uzupełnienie oferty(23/01/2015)

Jeśli zastanawiacie się, o co rozszerzyć asortyment salonu stolarki, być może ciekawym rozwiązaniem będzie wprowadzenie do oferty markiz. Klimat nieustannie się zmienia, każde kolejne lato jest cieplejsze i bardziej słoneczne, dlatego bez wątpienia powinno być łatwo namówić klienta do zainwestowania

Jeśli zastanawiacie się, o co rozszerzyć asortyment salonu stolarki, być może ciekawym rozwiązaniem będzie wprowadzenie do oferty markiz. Klimat nieustannie się zmienia, każde kolejne lato jest cieplejsze i bardziej słoneczne, dlatego bez wątpienia powinno być łatwo namówić klienta do zainwestowania w rozwiązania firmy Selt.

Markizy produkowane przez firmę Selt stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych, takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne. Należy zwrócić uwagę klientowi, że jest to sposób ochrony dużo bardziej elegancki i nowoczesny, niż powszechnie stosowane parasole, często o wątpliwych walorach estetycznych.

Markizy tarasowe firmy Selt to nie tylko znakomita ochrona, ale również i niepowtarzalny wygląd. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnio-europejskich producentów. Dodatkowo dwuletni okres gwarancji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Poniżej kilka modeli, którymi szczególnie warto się zainteresować:

Malta to lekka, wolnowisząca markiza, nadająca się doskonale do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu. Jej kompaktową konstrukcję wyróżnia uniwersalny uchwyt ściennosufitowy, zapewniający szybkość i prostotę montażu, oraz umożliwiający pochylenie markizy nawet do 85 stopni. Łańcuch Flyer’a zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na pięć standardowych kolorów.

Australia doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje zastosowanie również na powierzchniach komercyjnych. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Flyer’a zapewniają markizie trwałość i niezawodne działanie. Konstrukcja opiera się na aluminiowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i czyni markizę bardzo łatwą w montażu.

Palladio jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyer’a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne działanie. Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej w markizach tkanina jest równomiernie napinana. Palladio łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetowej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 4,25)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*