Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » System drewniano-aluminiowy DUOLINE firmy DRUTEX

System drewniano-aluminiowy DUOLINE firmy DRUTEX(13/01/2015)

DRUTEX wprowadza do swojej oferty nowy system drewniano-aluminiowy DUOLINE, będący odpowiedzią na zmieniające się światowe trendy rynkowe. Okno DUOLINE wyróżnia się nowoczesną konstrukcją, trwałością i świetnymi parametrami technicznymi.

Nowoczesny system drewniano-aluminiowy DUOLINE spełnia restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i  pasywnego. Jest również odpowiedzią na współczesne oczekiwania Klientów w zakresie nowoczesnej stolarki. Charakteryzuje się klasycznym, ostrym kształtem krawędzi profili aluminiowych, co jest wyrazem nowoczesnego wzornictwa i najnowszych trendów architektonicznych. Możliwość wyboru opcji profilu drewnianego wykonanego z drewna sosnowego lub meranti o grubości 68mm, 78mm lub 88mm oferuje doskonałe możliwości tworzenia bardzo dużej ilości rozwiązań konstrukcyjnych.

System oferuje bogate wzornictwo kształtów (od prostokątów, przez trapezy, łuki czy koła oraz inne kształty niestandardowe) oraz możliwość dowolnej aranżacji kolorystycznej. Od strony wewnętrznej okna mogą być wykonane z drewna sosnowego lub meranti i pomalowane farbami kryjącymi (paleta RAL) lub transparentnymi. Strona zewnętrzna okna w formie nakładki aluminiowej może być pomalowana jednolicie jednym z kolorów bogatej palety RAL.

Zewnętrzna nakładka aluminiowa Mira contour, odporna na warunki atmosferyczne i odpowiedni system łączenia wzmacnia stabilność okna i poprawia jego parametry statyczne jak również energooszczędność i dźwiękoszczelność.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 3,67)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*