Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » I Ty możesz zostać Mistrzem Polski!

I Ty możesz zostać Mistrzem Polski!(13/12/2014)

Dzięki prowadzonym od niemal trzech lat szkoleniom montażystów, a w ostatnim czasie również szkoleniom dla doradców technicznych, klienta z niemal każdego miasta Polski jesteśmy w stanie skierować do dobrego salonu ze stolarką i polecić profesjonalnego instalatora okien, drzwi lub bram.

Mimo wystawienia kilkuset certyfikatów Mistrza Montażu i kilkunastu Dyplomów Profesjonalnego Doradcy Klienta nie znamy odpowiedzi na jedno pytanie: kto z Państwa jest najlepszy? Wiemy, że jesteście przeszkoleni, że obsługujecie klientów na najwyższym poziomie, że Wasza wiedza i umiejętności są na tyle duże, że mamy się czym chwalić wśród naszych europejskich kolegów. A teraz chcielibyśmy dowiedzieć się, kto jest prawdziwym Mistrzem.

Z tą właśnie myślą przystępujemy do nowego przedsięwzięcia Zrzeszenia – wyłonienia spośród wszystkich salonów stolarki, montażystów i doradców klienta tych, którzy są wyjątkowi. Takich, do których sami chcielibyśmy się udać po stolarkę okienno-drzwiową. Wierzymy, że w najlepszych salonach zatrudnieni są najlepsi fachowcy, którzy będą chcieli pochwalić się swoją wiedzą i umiejętnościami i stanąć do konkursu o tytuł Mistrza Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Konkurs będzie podzielony na dwa etapy: fazę eliminacyjną i wielki finał, który odbędzie się w marcu w Poznaniu, podczas targów Budma 2015.

W fazie eliminacyjnej będziemy zbierać zgłoszenia, weryfikować je i co miesiąc wyłaniać finalistów Mistrzostw Polski.

W wielkim finale poddamy umiejętności montażowe i handlowe finalistów ocenie specjalistów i wyłonimy najlepszego montażystę i najlepszego doradcę technicznego w Polsce.

Mistrz Polski montażystów i Mistrz Polski doradców technicznych, oprócz tytułu, otrzymają od nas cenne nagrody rzeczowe. Mamy nadzieję, że będzie to dodatkową motywacją do zgłaszania swojego udziału.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Mistrzostw Polski:

oraz wydrukowania, wypełnienia i odesłania nam formularza zgłoszeniowego w wybranej wersji:

Formularz wraz z dwoma zdjęciami należy przesłać na adres kontakt@akademiastolarki.pl

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (6 głosów, średnia ocena: 4,33)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*