Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Mistrzostwa Polski Zrzeszenia – laureaci listopada

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia – laureaci listopada(12/12/2014)

Na początku grudnia Komisja złożona z ekspertów Zrzeszenia Montażystów Stolarki wyłoniła dwóch pierwszych finalistów Mistrzostw Polski. Zostały nimi firmy: Mróz z Łodzi oraz Salva z Zielonej Góry. Obie firmy uczestniczą w pracach Zrzeszenia niemal od początku istnienia tej organizacji.

Firma „MRÓZ” działa od 1994 roku w regionie łódzkim. Prowadzą ją Krzysztof Mróz i Krzysztof Gudaś, którzy zatrudniają 10 pracowników. Firma specjalizuje się w dostarczaniu i montażu okien do domów jednorodzinnych energooszczędnych, do domów pasywnych, oraz do luksusowych apartamentów. Firma stawia na montaż warstwowy – w 200-metrowym salonie w Łodzi znajduje się profesjonalna ekspozycja stolarki, zamontowanej w systemie i3, MOWO oraz z zastosowaniem konsol JB-D, a jej instalacją zajmuje się grupa wykwalifikowanych montażystów, posiadających dyplomy Mistrzów Montażu. Pozytywne referencje wystawiają firmie nie tylko zadowoleni klienci, ale też zadowoleni ze współpracy dostawcy.

SALVA Spółka z o.o., prowadzona jest w Zielonej Górze przez Damiana Cicheckiego i Marcina Surowca, którzy w sezonie zatrudniają nawet 30-35 pracowników. Oferuje klientom profesjonalne doradztwo, usługi montażowe oraz serwis. Firma współpracuje z czołowymi producentami stolarki, automatyki i systemów uszczelnień. Posiada trzy duże, znakomicie zorganizowane salony w Zielonej Górze, w Głogowie i w Poznaniu. Misją Salvy jest sprzedaż produktów najwyższej jakości w profesjonalny sposób i zgodnie z potrzebami klientów w dążeniu do pozycji lidera na rynku stolarki otworowej. W powszechnej opinii dostawców takim liderem w regionie już są. Laureatom Listopada serdecznie gratulujemy, a pozostałym firmom dystrybucyjno-handlowym przypominamy, że kwalifikacje do Mistrzostw Polski Montażystów cały czas trwają. W każdym miesiącu wyłanianych będzie po dwóch laureatów, którzy staną do marcowego finału na Budmie. Aby wziąć udział w kwalifikacjach wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie Zrzeszenia: www.montaze.info.pl i odesłać wraz ze zdjęciami salonu do biura Zrzeszenia (sekretariat@montaze.info.pl).

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*