Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Sibex 2015 w Sosnowcu

Sibex 2015 w Sosnowcu(03/12/2014)

Kolejna 8. edycja Targów Budowlanych SIBEX odbędzie się w dniach 20-22 lutego 2015 roku. Tradycyjnie już Wystawcy zgrupowani będą w sektorach: Salon Stolarki Budowlanej; Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacyjnej SILTERM-INSTAL; Salon ENERGIA dla DOMU; Targi Mieszkaniowo-Developerskie. 

Na targach będzie również obecne Zrzeszenie Montażystów Stolarki: przeprowadzimy egzaminy na Mistrza Montażu oraz na Profesjonalnego Doradcę Klienta. Zgłaszać można się już teraz w biurze Zrzeszenia (sekretariat@montaze.info.pl, kontakt@akademiastolarki.pl tel. 722 001 949/ 661 010 818).

SIBEX to największa wystawa branży budowlanej na południu Polski. Zakres tematyczny obejmuje wszelkie działania związane z etapem planowania budowy czy remontu domu (mieszkania), wybór materiałów i technologii, uzyskiwanie kredytu, usługi budowlano-remontowe, wykończenie i wyposażenie.

Targi z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających.

SIBEX to nie tylko ekspozycja produktów i usług firm będących wystawcami, ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących cieszących się dużą popularnością wśród Odwiedzających: pokazy, seminaria, dyżury ekspertów czy też np. budowa domu na żywo.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*