Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Drutex partnerem plebiscytu „Sportowiec Roku”

Drutex partnerem plebiscytu „Sportowiec Roku”(30/11/2014)

DRUTEX, Patron Zrzeszenia Montażystów Stolarki, został partnerem 80. Plebiscytu „Przeglądu Sportowego” o tytuł Sportowca Roku. To kolejny dowód zaangażowania czołowych firm z branży stolarki w wydarzenia sportowe w Polsce.

DRUTEX od lat aktywnie angażuje się w promowanie polskiego sportu. Firma od ponad 11 lat związana jest z lokalną drużyną piłkarską DRUTEX- Bytovia Bytów, a od kilku miesięcy współpracuje ze światowymi gwiazdami futbolu – mistrzowskim trio: Andreą Pirlo, Philippem Lahmem oraz Jakubem Błaszczykowskim. Rok 2015 DRUTEX rozpocznie ponownie w duchu sportowej rywalizacji, jako że firma została oficjalnym partnerem jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce, czyli Plebiscytu „Sportowiec Roku”.

Plebiscyt Przeglądu Sportowego jest drugim najstarszym tego typu konkursem na świecie, w którym wyróżnia się najlepszych sportowców minionego roku. Już po raz osiemdziesiąty Polacy będą mogli wybrać swoich faworytów.

„Sport od lat łączy ludzi budząc emocje, radość, dając szansę na wspólne świętowanie sukcesów. Polscy sportowcy są podziwiani na całym świecie. Zdobywają nagrody, złote medale, najwyższe sportowe wyróżnienia. To ambasadorowie naszego kraju, bo rozsławiają Polskę na całym świecie, a dla nas Polaków są powodem do dumy narodowej. DRUTEX od zawsze wspiera to, co ważne. Inwestuje w wielkich ludzi i wyjątkowe inicjatywy. Nasze zaangażowanie w tegoroczny Plebiscyt „Sportowiec Roku” potwierdza słuszność tej tezy, bo partnerujemy przedsięwzięciu, którego celem jest nagradzanie i podziękowanie tym, którym kibicujemy na co dzień. Tym, z których na co dzień jesteśmy dumni” – mówi Adam Leik, dyrektor ds. marketingu DRUTEX S.A.

Warto przypomnieć, że w patronowanie drużyn czy wydarzeń sportowych angażuje się wiele czołowych firm związanych z branżą stolarki otworowej, jak choćby Fakro (sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej), Nice (sponsor Polskiej Ligi żużlowej i T-Mobile Ekstraklasy) czy Selena (organizator plebiscytu Tytany Sportu).

Oceń artykuł

oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*