Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » AIB partnerem Zrzeszenia

AIB partnerem Zrzeszenia(20/10/2014)

Firma AIB, specjalizująca się w produkcji taśm i folii uszczelniających INTEGRA, dołączyła do grona Partnerów Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Firma istnieje od ponad 18 lat i posiada ugruntowaną pozycję na rynku dzięki współpracy z wieloma renomowanymi firmami. Wiodącym produktem spółki stały się uszczelki, które uzyskały doskonałe parametry dzięki nowoczesnej technologii. Jednakże prężnie rozwijająca się firma nie poprzestała na tym i rozszerzyła swoją działalność o linie do produkcji listew ze spienionego PVC, z których wykonywane są ramki do szklenia drzwi, taśmy dylatacyjne oraz folie butylowe.

Firma AIB doskonale zdaje sobie sprawę z tego że długoletnie użytkowanie stolarki otworowej wymaga nie tylko wysokiej jakości okien i drzwi, ale także systemów uszczelniających które zapewnią trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych. Dlatego proponują Państwu nowoczesny i uniwersalny system pozwalający zamontować okna i drzwi w sposób zapewniający ich szczelność przez wiele lat.

System uszczelnień okiennych INTEGRA składa się z szeregu taśm dylatacyjnych wykonanych z największej jakości materiałów, które można wymiennie stosować w zależności od konstrukcji otworu okiennego lub drzwiowego. W skład systemu wchodzą również taśmy rozprężne oraz piana poliuretanowa.

Taśmy oraz folie produkowane przez firmę AIB dostępne są w sklepie Zrzeszenia Montażystów Stolarki pod adresem sklep.montaze.info.pl

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 4,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*