Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Kwartalnik dla sprzedawców i montażystów

Kwartalnik dla sprzedawców i montażystów(04/10/2014)

Do uczestników Zrzeszenia dotarł już zapewne najnowszy zeszyt naszego kwartalnika „Forum Handlu i Montaży”. Zmieniony został format gazety, jej grafika, ale też i zawartość.

Poza tematami montażowymi więcej jest tu o handlowaniu i o nowościach produktowych. Gościem tego wydania jest pan Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okien z Kornic, który opowiada o tym jak działają jego dealerzy w krajach unijnych i obala mit najniższej ceny. Warto przeczytać, żeby wiedzieć czego najwięksi producenci okien będą w najbliższym czasie wymagali od swoich dealerów. A jeśli już przy rynkach zagranicznych, to w tym wydaniu znaleźć można również reportaż z montażu okien w budynku pod Berlinem – wykonywał Paweł Zajkowski, a opisywał Tomek Kogucki – niby nic nowego, a jednak..

Wrześniowe wydanie Forum Handlu i Montazy w dużej części poświęcone jest drzwiom wejściowym i zasadom ich poprawnego montowania. Na łamach opublikowano fragment wytycznych Zrzeszenia, które obecnie powstają w konsultacji z technologami czołowych firm. Ponadto tematyka bramowa: czy w ogóle opłaca się handlować bramami i czy da się na tym zarobić? Pod koniec zeszytu natomiast znajdziecie nowe materiały do montaży warstwowych, a wśród nich podpory o tajemniczej nazwie Wielka Stopa. Dlaczego Wielka? O tym już musicie przeczytać sami.

Forum HiM dostępne jest w wersji elektronicznej na naszej stronie, a jeśli ktos chciałby otrzymać wersję papierową, wystarczy napisać e-mail na adres: sekretariat@montaze.info.pl . Zachęcamy do lektury.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*